Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Divočák odpad!

Tak podobnou hyperkravinu už jsem dlouho neviděl. Nevím teda, co to mělo jako být, ale péčko rozhodně ne. Stallone si totiž za celou dobu pořádně nezasune a furt se jenom prohlíží v zrcadle, válí ve sněhu a nebo má depku, že jedné holce ukradnul taxíka. O "erotiku" se tak stará spíše dívčí osazenstvo. Stallonova holka celou dobu běhá polonahá po baráku a vzdychá, jaká je to lahoda, když to do ní Slye strká. Pravá hrůza ale teprve začíná, když začne tancovat. Režisér má totiž očividně úchylku pro bobry, protože tolik detailních záběrů na třesoucí se rozbujelé ochlupení jsem ještě neviděl (a ne, že bych o to snad stál). V jednom okamžiku se nejspíš omylem vrhne na parket i Slye, díky bohu ale oblečený, protože jen samotné jeho taneční kreace jsou utrpení i pro otřepané jedince. Když už ve filmu konečně dojde na nějakou akci, všichni se po sobě jen tak válí a žádná se nekoná. Všechno je samozřejmě doplněno spoustou detailních záběrů na nejrůznější bobry ze všech možných úhlů a v jednu chvíli jste dokonce nuceni podstoupit útrpný pohled na Stallonovy chlupaté koule. Když už jsou všichni dosyta vyválení, začnou tancovat "Kolo, kolo mlýnský", což jsem teda vůbec nepobral. Naštěstí pak ale všichni spadnou na zem, Stallonova holka mu dá facku, uteče, následuje záběr na holou prdel a bobra a konec. ()

hastafix odpad!

Nejsem si jistá co chtěl režisér tímto filmem říct, protože jako erotický film to nefungovalo a jako porno to nejspíš nefunguje už vůbec, vlastně to nefunguje celkově jako jakýkoli druh filmu. Neuvěřitelně nudné, nesmyslné o ničem...Možná by to mohlo přeci jen fungovat jako jakási pornoparodie, protože směšné to opravdu bylo, i když nejspíš ne cíleně ... ()

Terva

První film Silvestra Stalloneho. Náklady na tento soft-porno film činily směšných 5.000 dolarů a Stallone si vydělal 200 dolarů za dva dny práce. Scénář : Milton Lewis. Kamera : Rolph Laube. Hudba : Kay Leodel. CITÁT - VANESSA - Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Prosím! Já jsem Vanessa!........ ()

Frajer42 odpad!

Jakožto Stallonův velký obdivovatel, jsem byl nucen podstoupit i tento velkofilm. Samozřejmě, že jsem již před zhlédnutím očekával monstrózní sračku, protože moc dobře vím, jak strašně zbytečným žánrem soft porno je. Pochopitelně to vím pouze z doslechu. Už úvodních 10 minut dost hlasitě našeptávalo, abych vzal nohy na ramena a utekl, dokud se to dá. Než Stallone předvedl, jaký je neuvěřitelný tvrďák, tak si zaběhal zasněženou krajinou v jakémsi medvědím kožichu, přeskákal 5 plotů, 10 laviček a nevynechal ani dětskou prolézačku. Průprava na Rockyho? Tiše jsem doufal, že až dojde na tu část pro dospělé, že to bude za něco stát. Nestálo! Příběh je od samého počátku lobotomická záležitost, takže jsem ho projel s patřičným zrychlením, které odpovídalo jeho kvalitám. Bohužel se do filmu dostala celá plejáda zrůdiček, takže nakonec nestál ani ten Sylvesterův kovboj. Chvílemi si člověk připadá, že zabloudil v zoo do bobřího výběhu. 60 minut vzájemného plazení se po sobě bych nepřál nikomu ani vidět, natož pak zažít. Chudák Sylvester, kam až se člověk musí snížit pro 200 dolarů. Tento pokus o film je mnohem horší, než už tak dost děsivá pověst, která ho předchází. Fuj, fuj, fuj. Už nikdy se nepodívám na Stalloneho tak, jako jsem se na něj díval dosud. ()

infernet odpad!

Když jsem viděl zběsilý tanec té černošky, nevěděl jsem, jestli se mám smát a nebo mám plakat. A závěrečná scéna, která by se dala nazvat "pár z nás válí bobry a pár okolo nich jakože tancuje", to měl být asi vtip, který jsem ovšem nepochopil. A vám se ten film jako líbil?? No to snad ani néééééé! Teda jestli tohle byl erotický film, tak já jsem kosmonaut. ()

• Stallone na otázku producentů, jestli by byl ochoten se svléknout, odpověděl: "Proč ne? Doma se svlékám každý večer, dokonce zadarmo." (McLushi)
  • Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)