Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Plague.

Hodnotit péčka nemíním. Pkud bych hodnotil jako film, tak asi 1* protože se částečně jedná o jakýsi umělecký pokus (a nebo byl režisér na LSD a tohle je co viděl). Jelikož se jedná o soft péčko a ješět ze 70. let (asi proto tolik bobrů) tak nevím jestli se to takhle točilo nebo ta péčková část je taky špatně. Každopádně Sly to udělal proto že neměl kde bydlet a potřeboval prachy, tak si za 2 dny vydělal $200 a pak se z něj stala světová hvězda. Gratulace! ()

maoc

Jak jsem zjistil, že taková perla existuje, nemohl jsem si ji nechat ujít. Vlastně jsem byl oproti očekávání spíše příjemně překvapen. Jde o Sylvesterův nejlepší a nejpřirozenější výron, pardon, výkon. Vydal se prostě jako správný skaut na lov bobříků.******************Teď vážně. Film má svá positiva, např. hudbu. Také scény se zrcadly mi přišly originální, i když netvrdím, že je tvůrci odnikud nevykradli. O ději se mluvit nedá, ale to snad u žádného eroťáku nebo péčka. A ve chvílích, kdy to celé sklouzne do totální absurdity, se alespoň zasmějete, nejhasitěji asi u závěrečné tanečná kreace na "kolo kolo mlýnský". Celkové hodnocení je obtížné, protože by to chtělo film porovnat se soudobou žánrovou produkcí, kterou ale vůbec neznám. Mně se to jako hříčka líbilo a kdyby ve druhé půlce nebyly některé scény neúměrně dlouhé, jednu hvezdičku bych ještě přihodil. ()

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

MickeyStuma

Kitty a Stud. Mladý pár neodolávající sexu. Vlastně to vypadá, jakoby to byl jejich smysl života. Všední dny jsou prostě jedna párty plná sexu a pokušení. Henrietta Holm a Sylvester Stallone ve svých prvních rolích, z nichž v herecké kariéře dále pokračoval jen Sylvester. Snímek je právě u něj z dnešního pohledu nepochopitelný, ale každý prostě někdy a někde začínal. Zkrátka se bere vše, co je k mání. Snímek se tak stal součástí jeho legendy a není na tom nic špatného. Jako spousta erotických snímků je značně nudný, takřka bez příběhu a nějaké zajímavosti. Vlastně je spíše na uspání, ale to neznamená, že nemá žádnou hodnotu. Na 70. léta a danému přístupu k takovýmto filmům je ještě dobrý. Ať se to někomu líbí, nebo ne, snímek je v celé své špatnosti vlivem účasti Sylvestera Stalloneho vlastně příznačným sběratelským kouskem. ()

honajz

Každý herec nějak začínal. I ti nejslavnější si na slušné peníze přišli natočením nějakého erotického filmu. Taky Sylvester Stallone. Italský hřebec, který vznikl přestříháním původního snímku Kitty má večírek (nebo tak nějak se to jmenovalo, v podstatě je to jedno), však není erotický, ale soft porno film. Jen pro upřesnění: soft porno = záběry na pohlavní orgány v sexuální nečinnosti, porno = záběry na to samé, ale plně aktivní ;-) Co se děje týče, asi není moc co popisovat. Sly "hraje" Itala, který žije s jednou dívkou, a když není u ní, pobíhá v zimě po parku a přeskakuje v bílém zimníku ploty - inu, určitě už tehdy trénink na Rockyho. Jednou taky jede v autě a potká jinou ženskou, která stojí v parku v kožichu, a když jej rozepne, je pod ním totálně nahá, což Slye natolik vybuzeruje, že svoji dívku pak při sexu mlátí opaskem, což tato kvituje s povděkem, neb to má ráda. No a pak už přijde na řadu ten večírek, kde tuším proplete každý s každým, ale kdo by ty končetiny počítal... ()

• Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)
  • Film byl v roce 2010 vydražen v internetové aukci za 412 100 amerických dolarů. Kupující získal nejen originální 35mm negativ, ale i výhradní celosvětová distribuční práva k filmu. [Zdroj: spacecolab.org] (alonsanfan)