Skrytý

Kai Koss se vrací na místo, kde vyrůstal se svojí krutou a bezcitnou matkou, od které před devatenácti lety utekl. Dnes už je mrtvá a Kai po ní zdědil majetek a dům, který s ní jako malý sdílel. Zde se mu začínají vyjevovat děsivé vzpomínky. (Vojtino)

Fr

TEN KŘIK JE V LESE !!!..... Divnej film. Krásnej strašidelnej dům a atmosféra, že husina po těle několikrát přeběhne. A místo toho, aby tenhle norský příběh Barbory Škrlové (která byla Aničkou a v Norsku Adamem) šokoval a výjevy, přeludy či skutečné postavy strašily nejen Kláru Mauerovou je mi servírován přes TV obrazovku genetický kód spánku. Pomaličku, ale v silných dávkách. V Norsku mají krásnou přírodu.... Chce se mi zařvat: AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!!! Ale zmůžu se jen na: JEŠTĚ ŽE NEJSEM Z KUŘIMI! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jmenuji se Klára Mauerová. 2.) Budu točit film s názvem Kuřim. 3.) Jezdím do Norska na ryby. 4.) Zdědil jsem starej barák a místní z toho nemaj dobrej pocit. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Khalesi

Nechápem zas a znova nízke hodnotenie filmu.Atmosféra úžasná, mysteriózne a psycho tak akurát.Je pravda, že chvíľkami mi oči od obrazovky utekali inam, ale na to už som pri severských filmoch zvyknutá.Páčil sa mi obzvlášť koniec a musím priznať, že aj ľakačky na mňa väčšinou zafungovali presne tak, ako mali.U mňa spokojnosť. ()

Cappuccino

Námet slušný, príroda famózna, atmosféra vcelku dobrá, hlavný hrdina svojím škandinávskym zjavom primerane odťažitý a zaujímavý. To všetko platí, ale bohužiaľ z druhého uhľa pohľadu scenár v priebehu stopáže príšerne nekonzistentný, tvoriaci zlepeninu rôznych scén, pri ktorých zažívate klasické "wtf-feeling" a niekoľko nadbytočných postáv, ktoré by bolo hodno z filmu jednoducho vyčiarknuť a všetko zaklincuje len pomerne neuspokojivá záverečná pointa. Skjult mal zo začiatku solídny nábeh, ale postupom času si to čoraz viac kazil. ()

predators

No to byl ale děs! Z norských smrkových lesů a hájů se k nám dostal tento simulátor nudy. Nevíte, kde jste, co jste a o co tu vlastně jde. Ale na konci aspoň uvidíte, kdo stojí za onymi podivnostmi, které měly diváka vystrašit. Vystrašit a v závěru v divákovi vyvolat lítost tím, že...nechám Petera skočit ze skály? Tož kde to jsme? :-) Ta jedna * je za závěrečnou titulkovou píseň připomínající songy od Röyksopp! Zajímavosti: ...možná si budete myslet, že jsem vám prozradil konec filmu, ale já jsem vám vlastně pomohl, můžete si pustit cokoliv jiného a uděláte líp :-) % ()

petero

AFTER DARK HORRORFEST 4 (Dread, The Final, The Graves, Kill Theory, Lake Mungo, The Reeds, Hidden, ZMD: Zombies of Mass Destruction) Už úvodná scéna nešťastia dá tušiť že Skjult bude a je nepodarok, nezáživný so zbytočnými postavami nelogicky sa objavujúcimi na scéne len pre vytvorenie shock momentu. Zbytočne. Hovno v peknom obale. Prečo si Øie nevzal radšej príklad z krajanov a nenatočil Villmark II? Fritt Vilt III už klope na dvere. ()

• Natáčelo se v kraji Hordaland na západě Norska. (Cheeker)