Nakonec zemře

(festivalový název) (amatérský film)
  • Irsko He Dies at the End
Krátkometrážní / Horor / Thriller
Irsko, 2010, 4 min

Režie:

Damian McCarthy

Muž je večer sám doma a dělá si na počítači test, který mu má říci, jakým způsobem zemře. Počítač mu klade stále znepokojivější otázky a muž začíná stále více pochybovat o tom, že je v bytě skutečně sám. (choze)

T-pack

Určitě by to na mě zapůsobilo víc, kdyby mi tento počin neposlal někdo, kdo se mě ještě pár minut před tím ptal na několik anglických slov právě z tohoto snímku a neprozradil mi tak pointu. Jinak moc podařený pokus zabalit starou dobrou internetovou blbinu do nového balení... ()

terunka003

Tak to pobavilo..sice na horory nekoukám, ale tohle byl adrenalin, málem jsem vyskočila z kůže....proč mám pocit, že za mnou někdo stojí.. ()

DonHUS

Ale jo, leknul jsem se. Taky jsem se ale musel trochu smát, což zkazilo pěkně budovanou atmosféru předchozích minut... ()

Jazzzz odpad!

Na krátký okamžik jsem si myslel, že jde o kvalitní krátkáč, ale pak... No je to jenom koukatelněji udělaný JEDEN lekavý moment, kdy se vás film snaží rozptýlit sklidnit váš krevní tlak, dříve než vás poleká. Já se nelekl... Čekal jsem nějaký podobný konec, a to čeho bych se měl leknout mě spíše pobavilo. Koukám, že většina pozitivně hodnotí ono leknutí - to mi příjde ubohé... Když už se má něco vynést na tomto filmku, tak ono vytvoření ponuré atmosféry. ()

pytlik...

Zfilmovaná básnička od Vodňanského Grizzly, kterou jsem jako dítě neměl rád, protože byla na mé slabé nervy až moc drastická: Pojďte Něco Vám povím Ale neohlížejte se Což abychom zmizli Pojďte Něco vám povím Ale nebojte se Za náma jde grizzly Je vysoký šest stop Dělá Hop hop hop Pojďte Něco Vám povím Ale neohlížejte se Což abychom zmizli Pojďte Něco Vám povím Ale nebojte se Za náma jde - Uááá Pozdě! Pozdě! ()

dANo

Výborný krátky film s prvkami hororu, kde tvorcovi postačil iba jeden herec, jeden počítač a jeden prekvapivý koniec. Ináč, film povyhrával kopec cien na festivaloch venovaným hororovým filmom. ()

zdenny

Vzhledem k tomu, že podobné věci mi kdysi chodily mailem, tak to pro mě překvapení moc velké nebylo. Každopádně jako novinka ve strašení to člověka vyděsí k smrti. SPOILER: U těchto videí je audiostránka velice důležitá. ()

Mishqo

ty vole! =D môžem tu ja pomaly aj všetky komentáre k filmu prečítať o tom jak sa každý zľakol, no aj tak som nebol pripravený a zľakol sa tiež =D ()

liuk

Prostě používat už postup mnohokrát použitý jen spěje k jeho dokonalostí. Chlupy se fakt postavaly, srdce se rozbušilo. Boží. Koukat zásadně sám. ()

toyrider

BEZPROSTŘEDNĚ PO SHLÉDNUTÍ: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Smál jsem se těm komentářům a říkám si, nic mě nevyleká, myslel jsem si to až do posledních sekund:D ()

Autogram

Bál som sa dosť celé 4 minúty a nakoniec som sa zľakol len tak primerane. SPOILER: Nemal som to príliš nahlas, lebo som čítal komentáre. Zľaknutie bude úmerné hlasitosti zvuku, ale autor to má premyslené. Zvuk je po celý čas tak minimálny, že každý si ho musí zvýšiť na takú úroveň, aby niečo počul a potom... ()

Taio

Ž Ž Že jja v v vol som ssi ne ne neprečíčítal komenty, ž ž že ma č č čaká la la lakačka jjak f f fras! ()

pugs

Atmosféra jak hovado, črevá vo mne zúžené, otázky zastrašujúce, koniec na infarkt... SUPER! 8/10 ()