Reklama

Reklama

Šingeki no kjodžin

(seriál)
  • Japonsko 進撃の巨人 (více)
Trailer 4
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Předloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Hrají:

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(89)

Lidé byli nuceni bojovat s obry o záchranu svého pokolení. Když se schylovalo k nejhoršímu, postavili několik měst pod ochranou mohutných zdí, které obři nedokázali překonat. Po jedno celé století si lidé za hradbami mohli oddechnout a žít v relativním míru, avšak odříznuti od okolního světa. Mír ale trval jen do dne, než jedno z těchto měst, obehnané zdí, Maria, bylo napadeno dosud nevídaným šedesátimetrovým obrem, kterému se ochranu města podařilo překonat. Ústřední postava příběhu Aren Jaegar se svou adoptivní sestrou Mikasou při útoku přicházejí o svoji matku a vydávají se vstříc nehostinému světu. (-Victor-)

(více)

Diskuze

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Čas? Oh, come on, každý den jedna epizoda, na tu si člověk najde pohodově čas. Sag mir nicht, že vaše Arbeit vás tak časově erschöpft, Herr Robiiik!

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Chinese Ashio

To zas ne, akorát jeden spolužák SNK strašně žere a hrozil mi, že pokud nezačnu číst mangu, aby si o tom měl s kým povídat, začne mi spoilovat z mangy, což jsem nemohl dopustit. :DD Ale dobře, přiznávám, že jsem se do mangy i trochu sám ze zvědavosti pustil. ^_^

Chinese Ashio

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Hromino

Ha! Takže ťa to chytilo viac než si doteraz priznal! :D (ak mám byť úprimná SNK som videl 1-vú ep. ked vyšla a potom som sa neskutočne dlho vzpierala, ale pred 2 týždňami som si pozrela doteraz všetky a neskutočne ma to chytilo! :D)

na příspěvěk reagoval Hromino

Chinese Ashio

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Hromino

On. Videl. Všetky. Diely........................................................................................... A LEN 3*?! r u kidding me? Videl si to, ako Eren ožil, počul si tú hudbu, videl si Rivailla! Rivailla! A ty si tomu dal 3*?

na příspěvěk reagoval Hromino

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Chinese Ashio

Né, to neber doslova, SNK mě nijak nehněval. :DD Jenom ilustrativní příklad symptomů, při nichž bych už danému filmu/seriálu 3* nedal. :D Ale když už se ptáš, kolik jsem toho viděl – všechny díly zatím. :)

na příspěvěk reagoval Chinese Ashio, Robiiik

Uživatel Hromino smazal svůj příspěvek.

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Nemám bohužel klíč od pečetě, příteli. :(

Anyway, 3* se ti nezdá zrovna pozitivní? :D Náhodou, já beru 3* jako "ještě pozitivní", takže to neber jako nějaké hodnocení seriálu, u jehož sledování mi pulsovala vztekem žilka u oka. :)

na příspěvěk reagoval Chinese Ashio, Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

Tak jej musíš úplně uvolnit a pak uvidíš. Třeba se i sám překvapíš.
No ale tohle anime si neohodnotil zrovna pozitivně...co to?

Uživatel Robiiik smazal svůj příspěvek.

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Chinese Ashio

Pokusím se, ale neslibuju. No, taky jsem Naruta dlouho nesledoval. Jak říkáš - samý filler. Ale až bude zase nějaká série hotová, kouknu na to. Jinak Mangu čtu taky, ale skončil jsem u odhalení Tobi, což je asi dva měsíce zpátky?

Uživatel Hromino smazal svůj příspěvek.

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Né, příteli diskusní, nikoho konkrétního z nás jsem neměl na mysli. :D Spíš jsem myslel tak nějak… kolektivního diskusního ducha, jenž dřímá v nás; či ne, prostě jako kdyby existoval nějaký diskusní démon, jenž do tebe zapečetěn byl, a v přítomnosti jistých uživatelů toužil projeviti se. :D

na příspěvěk reagoval Robiiik

Chinese Ashio

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Robiiik

Nie, nie, jeden diel nestačí, ten je nudný. Prosím, pozri si najmenej 4 :D minimálne! v piatom je to už neskutočne zaujímavé! :D

na příspěvěk reagoval Robiiik

Chinese Ashio

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Robiiik

Ty vážne pozeráš Naruta? (myslím ako anime) ja ohľadom Naruta zostávam verná len mange... v anime to nejde (samé fillery), každopádne ak príde epizóda, v ktorej dá Hin facku Narutovi treba mi dať vedieť jasné? (bude zaujímavé to vidieť v anime) :D

Reklama

Reklama