Richard (Pierce Brosnan) je úspěšný univerzitní profesor, který se vzdá svého zaběhléno životního stylu – krásných vysokoškolaček na jednu noc - kvůli o mnoho let mladší Kate (Jessica Alba), se kterou čeká dítě. O tři roky později se Kate zamiluje do někoho jiného a odstěhuje se. Zároveň posílá svou sestru Olivii (Salma Hayek), aby zkontrolovala, jestli se Richard dobře stará o jejich syna. Je totiž přesvědčena, že se Richard vrátil ke svému nezodpovědnému bonvivánskému životu. Jenže Olivia se do něj ke svému velkému překvapení sama zamiluje... (Magic Box)

Martin741

Brosnan je plany herec pri vsetkej ucte k starsim, hrat absolutne nevie, len sa celym filmom preflkaka. Potom to uz nezachrani ani taky herecky megatalent ako Slama Hayek. Sama holt nema sancu utiahnut cely film, nech sa odohrava v hocako krasnom prostredi : 40 % ()

bourec

Skvělá,a dobře zahraná role pro Pierce,kterej má navíc po bocích dvě krásný baby.Film se mi,až na některý přerůžovělý scény poměrně dost líbil,a Claudius hraje taky dobře,i přesto,že ho nesnášim.Nepoznamená,ale neurazí.80%. ()

angel74

Příběh není příliš funkční, protože je poměrně dost předvídatelný a tuctový. Humor pro jistotu chybí úplně. Nejzajímavějším aspektem celého tohohle filmu je hvězdná herecká sestava, která ale prakticky nemá co hrát. Pánové se mohou kochat pohledem na Jessicu Albu nebo Salmu Hayek a mně nezbývá nic jiného, než vzít zavděk poněkud ošuntělým Piercem Brosnanem. Z toho všeho logicky vyplývá, že moc nadšená nejsem. (45%) ()

Johnny.ARN

Vzťahovka, kde sa hneď v úvode spraví trojuholník, ktorý potom už len sledujete a čím dlhšie film plynie, tým s menším záujmom. Trochu som čakal viac komédie, viac požmýkať to skvelé obsadenie čo tam bolo. Scenár miestami pokulhával, gradácia minimálna, emócie umelo vytvárané a silené. Ale v konečnom dôsledku pozeratelné, so skvelým Brosnanom ktorý to drží. Alba síce sexi ale zle obsadená a Hayek opäť raz fajn. 3 z 5 ()

Phietros

Zamotaný příběh o jedné romanci učitele a sexy žákyně Alby, která našeho profesora poblázní a ten se vzdá všech záletů, udělá si s ní dítě a spokojeně věří v dlouhý život. Nicméně o dost mladší Kate zjistí za pár let, že si ještě dost neužila a zamiluje se do svého kolegy. Do celé situace se přimotá její sestra, která by měla na našeho profesůrka dohlídnout, jak mu jde výchova, ale osud to chce jinak. Zamilují se do sebe a vzniká nám nový románek, který však netrvá dlouho.. Richard za nedlouho musí kvůli přestupkům opustit zemi a i ty co miloval... 60% ()

JohnSmith

Nevím, co se tu lidem nelíbí na téhle komedii. Není to moc romantický, ale rozhodně vtipný a to hlavně díky Salmě Hayek a Brosnanovi. Svou troškou přispěl i výborný veterán McDowell. Ano, Alba je tu jen na okrasu a nedostala navíc naštěstí ani moc prostoru. Vtipnou postavičkou je i McKenzie, který je z Brosnanovi přítomnosti nejdříve nenadšen a posléze vyloženě nadšen. Já jsem se teda upřímně velice dobře bavil. ()

fabecc1222

Být cílovka, tak asi hodnotím o něco pozitivněji, jelikož film jde k divákovi s jasnou nabídkou, kterou do puntíku splní skrze všechna možná žánrová klišé, dialogy a zvraty. Pierce si odfajfkuje další romantický biják, obohacený o dvě další známá jména, a ženské publikum bude spokojeno. Jelikož ale asi cílovka úplně nejsem, tak v hodnocení nelze jít výše, jelikož film nenabídne absolutně nic nového, či zajímavého oproti všem ostatním slaďárnám. ()

Loki_Six

"Now you listen to me. This might be the most important bit of advice that I ever give you. American women may be fun and Victoria Secret when you first met them, but as soon as they get their claws into you, they stop fucking and start eating, and the only ass you gonna get is a fat one." ()

kolemjdouc odpad!

jediný kdo v tom filmu měl šťávu byl Malcom McDowel.Jinak jestli jsou romantické tanečky kolem získání zelené karty v "zemi snů"....ponechám bez dalšího komentu. Salma Hayek má na víc ale očividně měla svázané ruce scénářem.Alba na mě působila jako krásná ale prázdná nádoba.Za ty peníze jsem myslela že dostanu víc ()

tom.nosek

Přestože ve filmu hraje mnoho hereckých es, děj tomu bohužel neodpovídá. Dostáváme tak příběh, který sice dává smysl, ale je šíleně nudný. Je to něco mezi dvěma a třemi hvězdami, ale vzhledem k tomu, že jsem se mnohokrát přistihl, jak si říkám, jak je to nudné a že by se už konečně mohlo něco dít, dávám nakonec dvě. ()

Hanys_

Salma je pořád hot, ale jinak...Jako romantika nic moc, hlavně prošedivělý Brosnan mi tu moc neseděl a jako komedie se tohle už vůbec nechytá. ()

aLPaC

U tohoto filmu jsem došel k několika zjištěním. Hlavně, že Pierce je ve svém věku stále frajer a že Salma je ve svém věku pořád ukrutně sexy (co by za tento vzhled dala polovina dvacítek). Dále jsem též zjistil, že ne každý na odvykačce musí být nutně alkoholik a také, že mnoho normálních pracujících lidí je z USA vykazováno kvůli zeleným kartám a ilegální mexická a jiná verbež, která prodává drogy atd. je tolerována. Jakže je to, SVOBODA A SPRAVEDLNOST PRO VŠECHNY? No nenechte se vysmát, naivky. ()

Hepy13

Láska po anglicku, nikoliv však v deštivém londýně, nýbrž v prosluněné Kalifornii. Těžko dneska už vymyslet v romantickém žánru něco nového, a tenhle film bohužel taky nic nevymýšlí. Bavila jenom Salma Hayek, jak mluvou tak vzhledem. ()

Psycho.R

Velká škoda, že si Pierce vybírá poslední dobou takovéto projekty, které nemají příliš přínosnou hodnotu pro jeho kariéru. ()

ZnalecH

Stačí se podívat na herecké obsazení a víte, do čeho jdete. Bohužel je tu ještě obsazení, které filmu bohužel také odpovídá, ale není to zas tak strašné, jak to vypadá. Já jsem byl smířený s tím, že budu celý film koukat na Salmu Hayek nebo Jessicu Albu a nemusel jsem (přestože jsem to dělal). Nějaký děj tam byl, nějaká zápletka a nějaký nápad jsem tam taky zahlédl. Mně se hlavně líbila bojovnost postav, za kterou dávám body navíc. ()