Sam Decker (Dolph Lundgren) své ideály dávno ztratil a svůj poslední den na bojišti státního školství tráví dozorem nad těmi největšími výtržníky, kteří za trest zůstali po škole. Školní budova se má ale brzy stát bojištěm skutečným. Dobře organizovaná skupina zabijáků vyzbrojená zbraněmi a výbušninami vtrhne do školy v domnění, že je prázdná, a hodlá si v ní udělat základnu pro svou pečlivě naplánovanou loupež. (oficiální text distributora)

Předseda odpad!

Ani ve snu by mi nenapadlo schovat se před kulkou za balík slámy, ale když už ho tvůrci používaj místo mozků.... ()

(fjw)

Tohle zas nebylo vyloženě špatné.. ikdyž ptákovina na druhou. Ale hlavní zaporák měl skvělé hlášky:) ()

waltosin odpad!

Ty vole takových vystřílených kulek a ne a ne se trefit. Jo a chtěl bych vědet kam dávali ty zásobníky, protože se vždycky odněkud vzali a nevím odkuď, že by měli v kapse každej po 30 zásobníkách????? :D ()

karnifex

Film s Dolphem Lundgrenem nemůže být špatný!!! Lehká akčňárna, která se bere s nadhledem a (místy) je vtipná. Jako učitel (ano, mám stejnou kombinaci jako Dolph, samozřejmě!) oceňuji jeho pedagogické nadání a výborné zvládnutí této profese - v tomto směru bych uvítal, kdyby ve filmu byly akční a školní scény v opačném poměru, protože Dolphův postoj k výuce dějepisu je velmi inspirující, a vzpomínky na jeho entusiasmus a citlivý přístup k problémovým žákům mi pomáhají překonat syndrom vyhoření. ()

Grimaldi odpad!

Sydney J. Furie je dle mého jedním z nejhorších režisérů vůbec. Sice netočí filmy co jsou špatné po stránce návaznosti děje či technické stránce. Ale natáčí nudně, zdlouhavě a bez špetky snahy. Divák si tak nedokáže k postavám vytvořit jakýkoliv vztah, což krásně ukazuje tento film, kdy mě osud hlavních postav opravdu nezajímál. Ve zkratce, Lundgren tu má samopal, trochu z něj střílí a záporáci by v jakémkoliv jiném filmu dostali roli maximálně komparzu. Nebýt jejich neschopnosti, dost možná bych jim v souboji s naprosto otravnýma studentama snad i fandil. ()

rubii odpad!

Slovo masakr by nemělo patřit do názvu, mělo by to v tomhle případě popisovat film. pro méně chápající MA - SA - KR ()

Ušák89

šílenost největšího ražení. Banda školáků zůstane po škole do které se dostane skupina zločinců Ale školáci je za vydatné pomoci učitele tělocviku , který je jen tak mimichodem bývalý voják. zneškodní. Fakt masakr:) ()