StanislachKo

Vyčerpaný Sodenbergh, nechutný bezruč Driver, samoúčelne obsadený Family guy, ale Chaning to s Craigom našťastie ako tak zachránili. Ale bohužiaľ. Tento film je fakt relatívne oničom. ()

andrii

Klopýtají, klopýtají, až jednoho dne klapnou. Glo, glo, glo. Zlaté loky, stáčené z kohoutků do hrdel, v kruhu společné párty, a nebo, strýčku Same, nastane recidiva "soumraku", déjà vu vyjetých kolejí? ()

Cedr

Sympaticky netradiční heist movie. Poctivá práce po všech směrech, která v žádném případě neurazí ale bohužel ani kdovíjak nenadchne.Za to obsazení a přízvuky to ale stojí. ()

chelseaman22

Diváka definitivně pobaví duo Driver - Craig, kteří prodávají svůj um náramně. Zoufalý Tatum nemá žádné love, tak proč neoslovit agenta MI7 ve výslužbě, toho času umístěného v nápravném zařízení v pruhovaném mundúru?! Perfektní plán na čórnutí několika milionů zelených papírků nestojí v cestě ani jednorukost Adama Drivera či nízká edukace Craiga v oblasti výbušnin. 87% ()

Triple H

Veľmo fajn, Soderbergh je klasicky civilný a studený ako psí čumák. Ktovie či to nie je niekedy aj na škodu veci, obzvlášť pri filme, ktorý sa evidentne snaží byť viac ľudový a neovplýva prehnanými umeleckými ambíciami. Keby len trošku viac pritlačil na pílu v povedzme lacnejších emóciách a šaškovaní, možno by mal na krku komerčný hit. Lebo napr. v závere mu pri jednej scéne emócie fungujú veľmi dobre. Craigovi som to úplne nežral hoci sa snažil, Tatum bol dobrý, film potiahol, MacFarlane jediný ako keby sa nenaladil na tú Soderberghovu striedmosť. A pre mňa je plus aj umiestnenie do amerického prdelákova, baví ma južanský akcent. Výsledný dojem veľmi dobrý, páčilo sa. ()

Jizni Tlapa

Tu čtvrtou v hodnocení dávám na poslední chvíli, kdy mě dosekal samotný závěr, který je po hodně dlouhé době impozantní a dává tomuhle snímku punc zajímavosti! Jinak jsem upřímně čekal scénář, trhající bránici. O tom tom to tady ale neni... blondy 007 je jednička, to se jen potvrdilo... Bacha na vidláky! ()

Johnny.ARN

Na bandu vidlákov to bolo veľmi prešpekulované, ale zato vysoko pozeratelné. Známe tváre v kombinácií so skvelými autami a zamotaným dejom udržia diváka v napätí až do konca. Dobré hlášky, vtípky a podobné šmaky tomu dávajú ten správny ráz. Trochu zamrzí strih, ktorý je miestami desný. 4 z 5 ()

Helmutek

Rozhodně to není film o podovdu typu Podraz (ať už z těch starších) nebo třeba Podfuck (z těch novějších), ani to neni badassácká komedie typu Nice Guys nebo podobně, ale přesto to má od všeho trochu a ještě něco navíc. Neni to typickej film, jakej by člověk možná čekal, mě to ale bavilo od začátku do konce - i když na začátku úplně jinak než právě na konci. Postavy jsou tragédi a zoufalci, nebo to tak aspoň skoro celej film vypadá, přesto si troufnou na loupežnickej majstrštyk, kterej jim, zdá se, navzdory zdravýmu úsudku a vší myslistelný pravděpodobnosti vychází, a divák si tak řiká, v čem že je teda vlastně ten háček... A to, že to je všechno trochu jinak, se ukáže právě až na konci. Jenže je to všechno udělaný tak přirozeně a nenásilně, a to včetně toho závěrečnýho obratu (jak toho prvního u Jimmiho/Tatuma, tak ten druhej při poslední scéně s agentkou v baru), že je až obdivuhodný, jak nakonec ten film drží pohromadě - přestože díky pozvolnějšímu rozjezdu, netradiční struktuře filmu, ale i samotnejm postavám nebo díky některejm až groteskně-bizarním momentům se to ze začátku nemuselo zdát. Soderbergh to totiž servíruje po částech, postupně vrství jeden charakter na druhej, jednu scénu tragickejch dementů za druhou, jeden bizár za dalšim... - bez toho, aniž by to na začátku dávalo nějakej okamžitej smysl, až z toho na konci vyleze ne dort Pejska a Kočičky, ale překvapivě promyšlenej a chytrej příběh. A to s naprosto skvělejma hercema - jak samozvanej lídr Tatum, tak jeho jednorukej brácha Driver (ty jeho retardovaný pohledy, když něco nchápe, nebo když "Květák" nebo cokoliv dalšího, ty jsou naprosto nepopsatelný), tak ty dva mentálové - bratři Craiga, tak i Craig samotnej. Ten film je podle mě nejen svéráznej, ale za mě i dotaženej a víc než zajímavej - celkově směrem možná třeba spíš k Andersonovkám nebo Coenovkám než právě k Ritchieho Podfucku, to je ale za mě jedině výhoda. A jak je příhodný, že mračna se nakonec začnou stahovat kolem toho jedinýho, kdo věřil na to Loganovic prokletí, co?... WTF moments: V tom dobrym slova smyslu polovina filmu - za všechny ale třeba "předávací scéna" s medvědem v lese, nefunkční bomba z gumovejch medvídků kvůli přílišnýmu utažení igelitovýho pytlíku (sic!), scéna u vysátí umělý ruky vysavačem odpadků... // Vystihující a super komentář má podle mě Matty. ()

Mrkvič

Určitě lepší parťáci než ti Dannyho a jim podobní. Ti Loganovi totiž mají něco navíc a to je humor. Hlavně si střílí z americké společnosti. Dál už mi ale přišel zajímavý jen odbarvený Bond, protože chytrý dělník bez práce už tak uvěřitelný není. Obsazení, které se povedlo nejvíc, je určitě to Katie Holmes, protože vylízanou jetou starší matku nemohli tvůrci najít lépe. ()

mickyreed

Nevím jestli to bylo tím počeštěným Loganovi parťáci nebo že to točil Soderbergh, ale bylo to překvapivě trošku jako Dannyho parťáci :D ... je fajn že se Steve k loupežím vrátil, protože mu to jde a dobře se na to kouká ()

terunka003

Akční, napínavé, vtipné, zápletkové, nečekané. Nic nedalo, nic nevzalo. Takhle bych to charakterizovala. Parta nýmandů, která se chystá ukrást peníze. Ukradne je.A pak divoký závěr, který nedává smysl. Ale proč ne. Daniel byl dobrý ve svým bílým přelivu. Příběh měl šmrnc, určitou logiku dával, všichni byli děsně v pohodě. Taková víkendová oddychovka, u které se moc nenadřete. ..ta dětská miss je fakt úchylná.. ()

venison

Pokud vás baví koncept filmu Dannyho parťáci (2001), ale byl na vás kapku snobskej, tak si můžete spravit chuť těma Loganova. Pár buranů z Vidlákova se rozhodnou, že si pomůžou k velkým penězům a zákonitě vznikají celkem bizarní situace. Není to bohužel zas až tak vtipný jak bych od komedie podobného ražení očekávala, ale jako bonus můžeme vidět herecké jedničky Daniel Craig, Channing Tatum a Adam Driver v rolích, kde je běžně nepotkáváme. Jako akční jednohubka dobrý. ()

hroubek

Jsem rád, že je Steven Soderbergh zpět. Soderbergh je velmi šikovný tvůrce, a byla by škoda, aby točil jen seriály a filmovému průmyslu dal vale. A jeho nejnovější počin to dokazuje. Loganovi parťáci jsou často popisovaný jako Dannyho parťáci akorát ve vidláckém stylu. A tento popisek je na první pohled celkem výstižný. Jenže při bližším pohledu zjistíme, že je to se Soderberghovou novinkou složitější. Soderberghův film klame tělem. Film není jen o loupeži, ale má i jistý sociální přesah, kterým kritizuje společnost, vládu a hlavně systém. Naštěstí z toho Soderberhg neudělal sociální agitku, ale velmi svěží a zábavný film, který chce bavit. A to se mu také podařilo. Dost tomu pomáhá zajímavě napsaný scénář, protože není vůbec hloupý a několikrát překvapí pop kulturní narážkou, nebo parádní sebereflexí dnešní doby. Channing Tatum je zde velmi dobrý a fakt mě v této poloze hodně sedl. Adam Driver hraje dost dobře, jen jsem od něho čekal trochu více. Riley Keough mě velmi příjemně překvapila a rozhodně si získala mojí pozornost. Hilary Swank a Katherine Waterston jsou hodně fajn jen nemají tolik prostoru. Totéž platí i o Katie Holmes, která mě po dlouhé době bavila. Dost mě pobavil Sebastian Stan a jeho závodník. A nakonec jsem si nechal Daniel Craiga, na kterém je po dlouhé době vidět, že ho hraní baví, a nedělá to jen kvůli penězům. Film je hodně zábavný a mě pobavila kupa scén jako scéna v baru, útěk z vězení, loupež, vzpoura ve vězení a diktování podmínek. Dost mě potěšilo, že film má hodně solidní tempo a rozhodně nudí. Loganovi parťáci jsou parádní oddechovou komedii, která pobaví a rozhodně neurazí. ()

VanTom

Spíše pohodová než vtipná "zlodějská komedie" ještě marně přimíchává sociální podtext, ale především staví na (hladkém a bez zádrhelů) provedení loupeže - plus oddalovaném vyzrazení finální finty z "masterplánu". Zasmát se lze scénám z vězeňské vzpoury (požadavek na doplnění knihovny o závěrečné díly 'Písně ledu a ohně' :-)), jinak poklidně doplyne do spokojeného konce - neříkám, že je to úplně málo. ()

bizz_mjc

Velmi zábavný, nepřekombinovaný příběh z rednekova o zlomení letité kletby se skvělým castingem. Někdy je méně mnohem více. ()