Režie:
Anika DeckerScénář:
Anika DeckerKamera:
Andreas BergerHrají:
Emilia Schüle, Jannis Niewöhner, Iris Berben, Caro Cult, Katja Riemann, Jannik Schümann, Manuel Rubey, Langston Uibel, Marc Benjamin, Gizem Emre, Tom Keune (více)Obsahy(1)
Žily byly dvě sotva dospělé dívky. Anabel (Emilia Schüle), která nezná nic jiného než večírky, drahé šampaňské a shopping, mající přesto sociální cítění asi milionkrát větší než její nejbližší, a Aura (Caro Cult) vyrůstající na chudém předměstí, která jaksi podvědomě randí s každým majitelem Porsche, co kolem ní projde. Ty dvě a jejich rodiny se jednoho dne dozvěděly, že byly kdysi v porodnici zaměněny... (chamonix)
(více)Hrají
Emilia Schüle
Rusko
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Můj bratr Simpel (2017)
Jannis Niewöhner
Německo
Nejlepší filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Případ Collini (2019)
Svatý Augustin (2010) (TV film)
Iris Berben
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Orel Eddie (2016)
Vamos a matar, compañeros (1970)
Trojúhelník smutku (2022)
Caro Cult
Německo
Nejlepší filmy:
Nightlife: Na tahu (2020)
Místo činu (1970) (seriál)
Fucking Berlin (2016)
Katja Riemann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Bandits (1997)
Otloukánek (2011)
Jannik Schümann
Německo
Nejlepší filmy:
Střed mého světa (2016)
Homevideo (2011) (TV film)
Barbara (2012)
Manuel Rubey
Rakousko
Nejlepší filmy:
Falco (2008)
Žid Süss - Film bez svědomí (2010)
Korzet (2022)
Langston Uibel
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Freistatt (2014)
Ohnivě červená obloha (2023)
Isi a Ossi (2020)
Marc Benjamin
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Orel Eddie (2016)
Private Banking (2017) (TV film)
Kupředu levá (2017)
Gizem Emre
Německo
Nejlepší filmy:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Fakjů pane učiteli (2013)
V ráji (2023)
Tom Keune
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Der Palast (2021) (seriál)
Kupředu levá (2017)
Unsere Zeit ist jetzt (2016)
Anna Büttner
Nejlepší filmy:
Tygří mléko (2017)
High Society (2017)
Bella Bading
Německo
Nejlepší filmy:
Je to jen úlet, miláčku (2021)
Goodbye Berlin (2016)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rick Kavanian
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zajíček bez oušek (2007)
Manituova bota (2001)
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Leopold Hornung
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
Shoppen (2006)
Janina Uhse
Západní Německo
Nejlepší filmy:
A co třeba Adolf? (2018)
Betonrauš (2020)
High Society (2017)
Wilfried Hochholdinger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
X-Men: První třída (2011)
Tunel (2001)
Zsa Zsa Inci Bürkle
Německo
Nejlepší filmy:
54 hodin (2018) (seriál)
Fakjů pane učiteli 2 (2015)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Bärbel Stolz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Fakjů pane učiteli (2013)
High Society (2017)
Ve Spessartu opět straší! (2010) (TV film)
Vinny Raniolo
Nejlepší filmy:
Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)
Café society (2016)
High Society (2017)