Kryštůfek Robin

• USA Christopher Robin (více)

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

Merenre

Příšerně omleté téma o dospělém workoholikovi, který ztratil kontakt se svým vnitřním dítětem a zanedbává i své děti, ale nakonec prozře; k tomu zbytečně infantilní pasáže jak z teletubies a poměrně pomalý, řekl bych až nudný, začátek. To jsou nešvary, které film provázejí. Vyvažují je krásné přírodní scenérie, zvláštní nostalgie a pěkné fantasy dobrodružství, které je ale bohužel docela polovičaté. ()

bonovox

Krásny rodinný film o pravých hodnotách a ako by sa mal zachovať asi každý otec rodiny v dospelosti. Samozrejme plusom je preplatenie príbehu s postavičkami z legendárnej rozprávky o Mackovi Pú. Áno, je netradičné ale o to lepšie. Marc Foster sa vrátil do formy... ()

Radek273

Kryštůfek Robin v novém kabátě, tentokrát ne tolik dekadentním jako tomu bylo u snímku "Sbohem Kryštůfku Robine". Nutno ale říct, že ani první ani tento nezanechali nějakou vážnější stopu. Nyní se ve stylu "pracuj tvrdě a ve stáří budeš zajištěn" tvůrci snaží nastínit, jak lehce se dá život brát, když si vzpomenete na dětství a uvědomíte si v životě své priority. Ewan McGregor je opravdu perfektní herec, ale tentokrát se objevuje v hlavní leč přesto zapomenutelné roli, a ani jemu se nedaří vytáhnout snímek výše. A tak se nakonec jedinou líbivou novinkou stávají plyšoví maňásci. Otázka zní, zda z toho šlo vůbec vytěžit více.. ()

Michal118

Příběh trochu jednoduchý a lehký ale pochopitelný a bavící. Skvělé vyobrazení a připomenutí legendárního Medvídka Pú a jeho přátel. Taková vítaná vzpomínka na dětství 🙂 ()

bigmatko

Tak ako vie Disney vyrozprávať krásne farebné príbehy s humorom, ľahkosťou a akciou tak vie spraviť aj melanchóliou a depresiou nasiaknuté prostredie, ktoré sa z filmu valí tak z hlavnej postavy ako aj z plyšákov, ktorí sa nihilisitcky potulujú lesom a splietajú nesúrodé myšlienky, ktoré v sebe obsahujú skryté morálne posolstvá. Macko pú ma v mede antidepresíva, ktoré mu asi dávkuje oslík, ktorý jediný hodí vo filme sem tam nejakú hlášku. Nie je to rodinný príbeh ani príbeh pre deti, ktoré to nepochopia. Je to ťažká téma, ktoré sa ku koncu našťastie začne uvoľňovať a do príbehu sa dostane aj trocha zábavy ale skutočne iba trocha. napriek tomu je pekný film s klasickým disneovským morálnym a mravným ponaučením. ()

ssarka

pěkný film pro všechny,kdo mají rádi medvídka PU...jednoduchý ale logický děj...délka filmu ideální...no a PU a i všichna ostatní zvířátka byla neuvěřitelně roztomilá a přesně podle předlohy..krásné ()

Hane

Ee... To byla ale nuda, chvilkama hluche mista. A jak vezl Medvidka Pú zpatky do Stokorcoveho lesa tak ten zazitek taky mohl být víc zábavnější!!! Jo a ten casovy slet na zacatku byl taky pekne nudny!!!! Nechapu tak vysoke hodnoceni. Jinak samozrejme kvalitni produkce byla znat a to stylizovani scén do obrázků z knižky bylo moc fajn! Hodnotím 2,49 hvězd. ()

Accuphose

Tvůrci mají malý rozoumek? Nebo ne? Nejmoudřejší jsou v tomhle příběhu hloupá zvířátka, což by samo o sobě nevadilo. Bohužel zápletka je příliš jednoduchá na to, aby to dostalo nějaké super hodnocení. V tom příběhu je spousta pravdy, třeba když muž dospěje a nezbyde v něm ani kousek dítěte, je to průser a vlastně by ani žádné dítě mít neměl. A pokud to mají změnit malá zvířátka, dobře, budu věřit, že ve Stokorcovém lese, se to může stát. ()

nudlis

Filmu se dá sice pár věcí vyčíst: občas trochu hluchý místa, Pú vypadá trochu "staře" oproti jeho klasickýmu vzhledu animáků od Dysneyho nebo oslík je zpruzenej možná až moc. Ale stejně mě to dostalo. Medvídek Pú sice nebyla četba mýho dětství, ale byl to oblíbenec mejch dětí. Vzpomněl jsem si jak byly malý a jak jsme spolu na pohádky o Púovi koukali, klidně dva filmy za sebou. Venku třeba lilo a stejně se nedalo nic jinýho dělat. Děti byly nadšený. Tehdy. No jo, no, sentiment, no :-)) Ale děti vyrostly a teď jsou zrovna ve věku kdy nad tímhle ohrnujou nos. Tak jsem si to pustil sám. Dobře jsem udělal. A teď jdu dělat nic ... ;-) ()

MoziMedve

Musím, říct, že upoutávky tomuto filmu spíš škodí, protože pár momentek a výstřižků nedokáže zachytit tu dětskou nevinnost a kouzlo které jsem z filmu při sledování cítil. Příběh je více méně jasný dřív než film začne a ničím moc nepřekvapí. Kryštof Robin vyrostl, zapoměl na dětství ve snaze zabezpečit rodinu zapomíná trávit s ní čas. V průběhu filmu se poučí a všechno se spraví. Pokud by děj byl trochu originálnější dal bych filmu plné hodnocení, protože postvám, stvárnění a dle mého názoru moc hezké kinematografii nemám vážně nic co vytknout. Opakuju se, ale film je vážně nevinný a kouzelný. Mohu doporučit rodinám i lidem co s Medvídkem pů vyrostli (nostalgie). Tahle hraná adaptace je hodna pozornosti. ()

KahlaRenee

Tento film mi pripomína moje detstvo. Veľmi sa to podoba na pôvodny film Winnie the Pooh Disney. Christopher Robin je už dospelý, ktorý zabudol na svoje detstvo. Trávi väčšinu času v práci a nemá čas na svoju rodinu. Ako už dospeli stretne Pooh a znova objavuje svoje detské spomienky. Je to naozaj dojemný film a učí, že rodina a spomienky sú dôležitejšie. Páčil sa mi tento film. Tento snímok je zábavny a úprimny s veľa krásnymi scénami vo filme. Pooh je detský klasický film nie len pre mladého diváka , ale aj dospelých skratka pre celu rodinu. Zobrazuje srdcový odkaz s obsadením roztomilých postáv . Mne sa tento rodinný film veľmi páčil každému vrelo odporúčam. ()

KT_2011

Výborný původní nápad. Primitivní, zcela předvídatelný a ničím nepřekvapující příběh. Vynikající CGI. Trapný strach ze sytých barev, které od dob Vojína Ryana exhibuje kvantum filmů. Velmi kvalitní herci. ()

somme

Pohadka pro ty odrostle, co zapomneli byt aspon z casti deti (v tom dobrem slova smyslu). Dojemny jak ten nas kazdodenni spech,stres a prace prace prace nas nuti casem potlacit tu jednoduchou detskou logiku,co nam udava zas ty spravny hodnoty. Neumim si predstavit na to koukat s malymi detmi, spis by se mozna hodilo "pro kazdy velky dite co se ztratilo v tom dospelackym zivote". ()

barny120

Film, ktorý očarí. Hlavný hrdina zabudol že bol dieťaťom, no našťastie na to opäť prišiel. Páčilo sa mi to, super fantasy. Niečo mi tam ale chýbalo... a bolo mi ľúto Christopherovej dcéry. ()

ketie

V některých částech příběh trochu připomíná Malého prince - a stejně tak jako Malý princ není úplně pro děti, ale spíše pro dospělé, tak je na tom tento snímek hodně podobně... Herecké obsazení se povedlo, Hayley Atwell výborná jako vždy, stejně tak jako Ewan McGregor. O rozkošné Madeline ani nemluvě. Co se mi ale už moc nelíbilo, byly právě obyvatelé Stokorcového lesa, a to konkrétně jejich podoba (mé oblíbené postavičky z dětství mi vůbec nepřipomínají)... Dále byl začátek filmu poněkud nešťastně sestříhán - uvítala bych spíše více plynulejší přechody mezi jednotlivými scénami, i když chápu, že tvůrci chtěli co nejrychleji přejít do doby, ve kterém se děj bude odehrávat...i přesto to nedělá dobrý dojem. Proto dávám nakonec čtyři hvězdičky (i za ty vtipnější momentky vyplývající z poněkud neobvyklých situací) ;-) ()

VioletVonBat

Miloučké! Kouzelný rodinný film, který stojí za to shlédnout, i když nejste fanoušek medvídka Pú. Líbí se mi i myšlenka filmu, že se dospělí zapomínají bavit. Myslí jen na práci a zapomínají na to, že ke štěstí či úsměvu stačí i pouhý nafouknutý balónek na provázku. Ewan je ve filmu jak jinak než skvělý a ráda se ke Kryštůfku Robinovi budu vracet. ()

jarmilek.hyn

Kryštůfek Robin je strašně jednoduchý film, skutečně rodinný, který je dívatelný i pro starší diváky. Není to rozhodně nějaký masterpiece, ale takový memorable mention. Svým způsobem je to také poměrně unikátní film, a tak na něj nezapomenete. I přesto, že za mě má jenom ***, celkem rád bych si ho někdy pustil znova. ()

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman