Kryštůfek Robin

• USA Christopher Robin (více)

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

Domca94

Já to věděla už když jsem viděla první trailer. Tenhle film je boží!! Medvídek Pú byl vždycky můj oblíbenec a tak byla nutnost zajít na tento film a nelituju. Já jsem přespokojená. Tohle se více než povedlo. Hayley Atwell spolu s Ewanem jsou úžasná dvojka. Doporučuji všem ke zhlédnutí, rozhodně nebudete litovat. ()

RAFT

Režisér Marc Forster natočil zase jednou zajímavý film.A ještě ,k tomu od Disney co jenom tu napsat ,tohle je pro dospělé možná i pro děti .Pů a jeho kamarádi to se opravdu povedlo .Ewan McGregor jako Kryštůfek taky dobrá role spolu s Hayley Atwell .Tenhle film je daleko lepší než sbohem Kryštůvku Robine .Za mě 80% ()

IvonaK

Tento film si myslím že není moc pro malé děti. Je určitě pro starší aby pochopily tu hlavní myšlenku že opravdový přítel je ten který dokáže odpustit všechny chyby toho druhého a v té největší nouzi mu pomůže. Ikdyž Kryštůfek s Medvídkem Pů byli po mnoha letech naprosto odlišní, tak si i přesto uvědomili že jeden bez druhého nemůžou žít a cestu k sobě opět našli. Ale nebylo jednoduché na tom pracovat. ()

Scraffy

Naprosto kúzelný výlet do rozprávkového sveta a mne osobne veľmi blízkemu. Macka Pú som ako dieťa miloval a s odstupom času musím povedať, že sa to moc nezmenilo. Konkrétne tento film je silno nostalgický a u pravých fanúšikov dokáže možno vyvolať aj nejakú tu slzu. Už podľa trailerov to vyzeralo všelijako a moc som tomu nedôveroval a to hlavne efektom. No vo filme som si po čase na to zvykol a ku koncu mi to už vôbec nevadilo. Hneď po zapnutí filmu je všetkým jasné, že to nie je klasická Disneyovka, ale skôr hlboko nostalgický výlet do duší už dospelých detí. Ja som sa hodne bavil. Škoda, že sa tento film pravdepodobne nedostane do boja o Oscara a to aj v tom prípade, že by si ho zaslúžil. ()

Alois88

Předem se omlouvám všem, kterým sahám na modlu z dětství. Medvídka Pú jsem neměl rád ani jako dítě. Postavičky mi připadaly hloupé už tenkrát. Tady jsem očekával příběh o dospělém muži, který si uvědomí hodnotu dětství a alespoň částěčně se svou fantazií vrátí do svých dětských let. Prostě nějakou metaforu. Ale ono je to regulerní pokračování té animované pitomosti. Tři hvězdičky dávám za kvalitu zpracování a herecké výkony. Ewan McGregor dokáže zahrát opravdu všechno. ()

neo250 odpad!

Co mam iné dat, keď som to ani nedopozeral? Nudné, fádne... Bez energií. Menej by ma nudil uspávač hadov. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Kvalitní zpracování, režie, obsazení a krásné huňaté zvířatka...ale...první půlka depresivní a celkově nemastné-neslané. Zachránila to "zábavnější" záverečná část. +++ SPOILER 20ti slovy: Kryštůfek vyroste, maká jako "obchoďák" a zanedbává rodinu. Objeví se Pů, zapomenou obchodí dokumenty, "ztratí" se dcera a všechno dobře dopadne. ()

Daginka

<3 <3 Definitely not for kids. Ale, bylo to moc krásný. Dojemný. A místama i vtipný! Evelyn Robin :,,Is that donkey talking?"  Christopher Robin: Yes, well, it's Eeyore. Eeyore, this is Evelyn, my wife. Eeyore: Hello, Evelyn My Wife. ()

papadoce

Rok po veľmi rozpačitom diele s názvom “Zbohom, Christopher Robin” bola natočená hravejšia verzia “Christopher Robin” s Ewanom McGregorom. Tentokrát ale nešlo o životopisné dielo o A.A.Milnem, ale o rozprávku hranú ľudmi, v ktorej legendárne hračky ožívajú. Marc Forster bol pre mňa dlho režisérsky babrák, ale potom priniesol dva filmy, ktoré som opäťkoval a tak som mu dal opäť šancu. V Christopherovi Robinovi sledujeme už klasický príbeh dospelého, ktorý zabudol, že bol dieťaťom. Jednoducho život zabil to dieťa v ňom. Zvieratká idú neskutočné bomby, verbálne aj činmi. Ich charaktery zostali absolútne verné pôvodnej predlohe, takže Macko je veľmi hlúpy babrák, oslík tragéd, prasiatko bojazlivé a tiger jediný 😁. Je to krásna rozprávka o niečom a bolo skutočne ťažké vybrať jeden citát. Nezvolil som ani zďaleka najlepší, ale tie najlepšie dávali zmysel len s danou situáciou (Evelin moje ženo 😂😂😂). Nezabudnite nikdy na dieťa vo vás a nenechajte ho zomrieť. “Poď Pú.” “Kam pôjdeme?” “Nikam.” “Moje najobľúbenejšie miesto.” ()

TomiBery

Hezké připomenutí mého dětského věku, kdy jsem na Medvídkovi Pú vyrůstal. Nikomu jinému tento film asi moc neřekne - pro děti chybí dabing (nepředpokládám, že by předškoláci uměli číst titulky) a dospělí bez hlubší znalosti Medvídka preferují jiné žánry. Začátek byl trochu depresivní, vše ale vygraduje do veselé púovské atmosféry, jejíž postavy svým charakterem nepřestanou nikdy bavit. Ijáček je prostě super a paradoxně díky jeho pesimismu končí depresivní atmosféra. ()

Mkartaylas56

I když jsem na příbězích Medvídka Pú vyloženě nevyrůstal, tak jsem se s nimi během dětství setkával a zde, po letech jsem si nostalgicky zavzpomínal na ty časy. Ono je nutno zmínit, že právě tento snímek funguje hlavně díky té nostalgii, protože i když se na první pohled může tvářit jako film pro děti, tak tomu dle mého tak není, jelikož v něm není ani tak moc humorných scének mířených na nejmladší diváky a místo toho se nese v lehce ponuré až možná pro někoho depresivní atmosféře. Jelikož je to ale Disney a i přes to, že jsem tady teď psal, jak je tenhle film mířený převážně na dospělé, tak stále nese označení jako snímek rodinný a cca od své druhé poloviny se díky určitému vývoji postavy Kryštůfka přemění na veselý a dobrodružný a nakonec skončí velmi pozitivně a pro některé z vás i dojemně. Na čem každopádně mohli tvůrci více zapracovat bylo větší prokreslení postav, protože například Kryštůfkovu ženu a dceru jsem neměl čas pořádně poznat a konkrétně u jeho dcery to bylo vzhledem k příběhu celkem potřeba. Nakonec tedy Kryštůfek Robin dopadl tak nějak, jak jsem si představoval, určitě ho neváhám doporučit a v procentech ho hodnotím 75%. ()

Nathaniell

Odrostli jsme dětským letům a spousta z nás se nechala pohltit nesmyslným světem a místo života "bojem" o přežití... Ale bývaly časy, kdy jsme i my byli malými dětmi. Byly časy, kdy jsme se dívali na Medvídka Pú a Kryštůfku Robinovi záviděli jeho kouzelné "zvířecí" kamarády... A asi to tak nešlo navždy. Vyrostli jsme, dospěli a teď baví skvělí kamarádi novou a mladší generaci... Jenže co se stalo s Kryštůfkem Robinem? Dospěl taky... Jasně a dál? ... ... Dlouho jsem si na Medvídka Pú ani nevzpomněl. Hraná verze by mě jako malého ani ve snu nenapadla. A jaká že je? Je vtipná, ztřeštěná, dojímavá, ztřeštěná, akční, zábavná a kouzelná. Je to jako kombinace filmů "ze staré školy" s moderní digitální technologií, úžasnými scénami a námětem který zaujme a nadchne nejen skalní fanoušky. Po všech těch úžasných hodinách, které jsme u jejich pohádek strávili, je Kryštůfek Robin tím nejkrásnějším a nejryzejším rozloučením s pohádkou našeho dětství... Nějak jsem nenašel nic, co bych tomuhle filmu měl, musel, nebo snad mohl vyčíst. Ani slovo. Jen dodám, že ačkoliv se jedná o opravdu úžasné rozloučení, budu se s těmihle úžasnými plyšáky chtít někdy zase rozloučit znovu. Nemůžu méně než 5***** ()

Renie42

Bylo to takové milé a všichni byli roztomilý, jen tygr se mi zdál takový vybledlý až opelichaný, ale jinak to bylo fajn. Pár smutných scén, pár vtipných, několik expedic hledání přátel, vracení papírů a nakonec zjištění, že život není jen práce, ale i rodina a přátelé. ()

Detak

Film mě vysloveně zklamal, protože je to jedno velké, řadu let omílané klišé, které neposkytuje vůbec nic nového. Fotr maká, dcerka roste, pak fotra plesknou přes ksicht a ten všechno zachrání a najednou je všechno hrozně happy, jo, určitě. Ani jednou jsem se nezasmál, ale za to jsem si říkal, kolik smutku v dětech tohle drama asi zanechá. Co se animace týká, tak i tady bych čekal víc - všichni plyšáci vypadají, jak kdyby vypadli z rukou bezdomovcům, samej žmolek (a to už na začátku filmu, tj. není to imitace stáří, tj. mohli je odžmolkovat (ale mohl jsem koukat na video v horší kvalitě, abych to neviděl, to je pravda)). A tedy od takové klasiky jsem prostě čekal víc, čekal jsem zábavu, legraci a odpočinek a ne břidké na city hrající drama. Chudáci děti. Kdyby se autoři řídili heslem filmu: "nedělej nic", tak udělali líp. ()

PlysovyMacko

Je tu kontrast dospelackych povinnosti, workoholismu a detskej nevinnosti a hier s priatelmi. Ako Pu poznamena - jeho najoblubenejsi den je dnesok. Film je velmi nostalgicky a plysovi kamarati su krasne naivni, ostali vo mne velmi pekne pocity. Pacila sa mi myslienka - z nicnerobenia moze vzniknut nieco skvele - ako protiklad dospelakov posadnutych produktivitou. Depresivny oslik pobavi. ()

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman