Epizody(8)

V černohumorném seriálu podle stejnojmenného komiksu se dospívající psychopat a rebelka prahnoucí po dobrodružství vydávají na cestu. Pronásleduje je notná dávka smůly. (Netflix)

JB001

Dostal jsem se k tomu víceméně náhodou a ačkoli už dávno nejsem puberťák a nikdy jsem podobné problémy neřešil, tak mne to neskutečně bavilo. Jsem zvědav jestli druhá série bude stejně strhující jako ta první... ()

CheeseFigure

Pre mňa taký priemer (čo vyplýva aj z hodnotenia). Viem, že taká mala byť, ale Alyssa mi strašne liezla na nervy. A to sa u hlavnej postavy nemá diať. Za to jej kolega James, to bolo iné kafe. James ma bavil, bavili ma jeho myšlienky, jeho krátke a stručné odpovede, jeho apatia, jeho kamenný výraz. Čo sa týka deja, tak ten, aj vďaka krátkej stopáži, dokázal udržať moju pozornosť a nemal som pocit, že by tu bol nejaký filler. Čo vyzdvihnem, je záverečných 10 minút, ktoré boli geniálne a mal som, vďaka nim, chuť prihodiť aj štvrtú hviezdičku. Nakoniec tak neurobím a ponechám tri, lebo také hodnotenie sa ma držalo celú sériu. ()

Tobias18

Předlohu jsem nečetl, ale věřím že je skvělá, jelikož právě ve scénáři tkví největší plus první série. Herecké výkony také na jedničku. Postavy mě bavily a dlouho jsem neviděl tak dobré vybudování příběhu a proměnu hlavních hrdinů. Je to hodně své, a já nejsem tak úplně cílovka, proto v žádném případě nemůžu dát plný počet, a několik epizod (první dvě a pátá) je dost průměrných, takže zůstávám na čtyřech hvězdách. Nadprůměrné originální teen drama. 70%. ()

gegon10

Taková příjemná večerní jednohubka. Zajímavý příběh, sympatické postavy, humor, budující atmosféra..., ale bohužel je děj od začátku až do konce moc předvídatelný. Jsem zvědavý na druhou sérii. 75% ()

stuj

Ze začátku to bylo docela zklamání. Vzhledem k hodnocení, jsem očekával něco opravdu dobrýho a ono to bylo jen o tom, co se dvěma pošahancům honí hlavou. Jeden vyloženě psychopat á-la Dexter a druhý: "Všichni jsou hrozný, kdežto já jsem rebelka!". Jejich myšlenkové pochody měly být vtipné, ale působilo to spíš hodně přepáleně a nepřirozeně. Ve třetím díle se ovšem událo "drama" a od té doby to bylo zajímavé. Takže nakonec zvedám z původně zamýšlených tří hvězd na příjemné 4. ()