Když už 17letého Jamese nebaví zabíjet zvířata a drzá nová holka Alyssa ho ve škole přistihne při činu, začne plánovat svou první opravdovou vraždu. (Netflix)

Necrotongue

Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomil, o čem seriál asi bude, ale pak jsem se do děje vyloženě "zažral". Oba hlavní hrdinové jsou přesným opakem otřesných "správňáků" a skvělých "cool" typů, kterým nevěřím ani nos mezi očima, takže jsem si je okamžitě oblíbil. ()

Trevor

17-ročný James, ktorý je o sebe presvedčený že je psychopat, nakoľko ako dieťa vopchal ruku do fritézy a od svojich 8 rokov zabíja zvieratá je lúzrom, ktorý neznáša svojho otca, sa na škole zoznámi s Allyson. Tá tiež medzi svojich spolužiakov nezapadá, nakoľko pochádza z rozvedeného manželstva, neznáša svojho nevlastného otca a ako typický teenager aj všetko ostatné. Potom ako jej nevlastný otec naznačí, že by mohla odísť z domu prehovorí Jamesa, aby spolu odišli z mesta. netuší, že ten s ňou začal chodiť iba preto lebo si ju vybral ako svoju prvú ľudskú obeť, pretože už ho nebaví zabíjať iba zvieratá. Sympatický herci a monológy, zdá sa že z toho bude celkom solídna komédia. ()