Moje tlustá řecká svatba 2

• USA My Big Fat Greek Wedding 2 (více)

Toula, Ian a jejich rodina se vracejí, aby si v pokračování nejlepší romantické komedie všech dob užili ještě více smíchu, jídla a především další velké řecké svatby! (Freeman Ent.)

Aljak

Sequel po 12 rokoch? Prvotne som bol ohľadom toho skôr skeptický, ale napokon podľa mňa celkom obstojné. Zo všetkých tých desiatok rodinných komédií ma táto rodinka bavila ako pred 12 rokmi, tak aj teraz. Kopa vtipných a často až ironických narážok na grécke tradície tomu zároveň dodávajú aj kus originality, a hoci po dejovej stránke to je do veľkej miery šablóna, tak sa nedá povedať, že by ma to ubíjalo ako pri väčšine iných filmov tohto žánru. Práve naopak, celkom dobre som sa bavil, hoci na "jednotku" to zrejme nemalo (aj keď už si ju až tak nepamätám). ()

blondboss

Veľmi podobná atmosféra ako v jednotke, kdežto tu už máme trošku iný typ svadby, zábava ale podobne podfarbená. Tento snímok ale už nemal veľmi čo ponúknuť. Je to ok, keď je v nedelu vonku škaredo a poviete si, že chcete vypnúť, vtedy je dobré si to pustiť, ale nič nové to neprinesie a aj tých vtipov je menej. Niektoré situácie ale boli ozaj komické. A je to trochu aj pocta Constantinovi, ktorý sa dožíva krásneho veku. 55 % ()

papadoce

Nechápem kde sa tu zobralo také nízke hodnotenie. Jednotka bola nudná pičovina na ktorej sa dalo zabaviť len s veľkými obtiažami a má to 67. Toto malo ľahkosť, dostatok humoru, baby v niektorých outfitoch boli fakt dosť jebateľné a vôbec celé to pôsobilo až neuveriteľne pozitívne a hnije to na 52. Som sám prekvapený aký dojem to na mňa urobilo. Za film ako taký by som dal 3 hviezdy a v zásade by to bolo postačujúce, ale v tomto prípade beriem do úvahy pocity, ktoré vo mne zostali aj bezprostredne po filme. Tak nejak sa mi chce zase žiť, takže preto tá jedna naviac. Ďakujem. ()

AgnesDee

Asi to nesahá na kvality prvního dílu, ale rozhodně nám to dokazuje, že hlavní hrdinové, kteří mají na konci prvního filmu šťastný konec, nemusejí procházet v díle druhém peklem, aby se na konci mohli zase dát šťastně dohromady, jako to dělá většina romantických komedií. Některé myšlenky jsou možná přímočaré, ale je důležité si je připomínat. A navíc Nia Vardalos je umí skvěle napsat a napasovat do námi známých oblíbených charakterů. ()

Johnny.ARN

To, čo jednotku robilo takou výnimočnou a spravilo z nej legendu, dvojka už proste nedosahuje. Nič, čoho by sa dalo chytiť a vypichnúť. Pokusy o vtip utlačila tona nezmyselných dialógov a opakujúcich sa scén. Prišlo mi to neskutočne dlhé, nudné a nezáživné. Ale aspoň som vďaka tomu spoznal grécku komunitu žijúcu a študujúcu v Bratislave. Tí na ten film chodilo skoro povinne. 1 z 5 ()