Spenser zrovna vyšel z vězení, ale vyšetřování zvrácené vraždy ho znovu přivádí do bostonského podsvětí. (Netflix)

argo.smile

Nevýrazné, nudné a koniec to zaklincoval úplne. Jediné čo sa mi páčilo bola hneď uvodná spomienková návšteva a to je asi tak všetko. ()

Kushina

Akční pohodička s Wahlbergem v hlavní roli. Takový superhrdina bez superschopností, co se rozhodne bránit nevinné a bezbranné. Proč ne, bylo to vtipné a zábavné. 60% ()

oSiSko

Za mňa veľmi dobré. Tunajšiemu hodnoteniu nerozumiem, filmy od Netflixu nebývajú nič moc, ale tento bol dobrý, nenudil som sa, splnilo to účel, 70% minimálne ()

Saxos

V bostonském podsvětí vše funguje. Všichni pokupě a v relativním klidu, špína poliši, politici, lumpové, drogy, úplatky. Jen pustí po pěti letech Spensera z basy, tak je vše v háji. Klady: trocha humoru. Zápory: klasicky tupá zápletka, pár akcí, mlátiček a nic. Závěr: nedoporučuji. ()

bonovox

5 spolupráca Berga s hercom Markom Wahlbergom dopadla uspokojivo. Aj keď sa tu potvrdilo ak Berg točí podľa skutočných udalostí dopadne to vždy lepšie ako podľa vymyslených scenárov. Film ma slušné tempo, kladných hrdinov ale celkovo zlyháva po stránke scenára a aj tých akčných scén mohlo byť viacej. Hlavne záver je až príliš odbitý a bez výraznejšieho momentu. ()

Franki69

Převrat v krimi akčním žánru se nekoná, ovšem špatný film to rozhodně není. Spíš sázka na jistotu a řemeslo. Peter Berg a Max Wahlberg dostali z otřepané zápletky „jeden spravedlivý proti všem“ v rámci svého netflixovského rozpočtu rozhodně maximum. Vyloženě potěšil Wahlberg v roli ranaře s chlapeckým úšklebkem. Určitě nejsem jediný, kdo si při scénách s jeho vyvolenou příjemně připomněl třeba jeho Big Hit. Jo, tyhle nesmělé týpky, co se nechají sekýrovat od své „drahé“ a pak vybijou holýma rukama hospodu předvést umí už přes dvacet let. Rozhodně jsem se nenudil, některé akční momenty (s vlčákem nebo s Black Betty) vyloženě pobavily. Vlastně to celé byla ryze oldschool akční podívaná, ke které se klidně můžu vrátit a některé momenty si natěšeně připomenout. A za tu zábavu dávám zasloužených 80%. ()

tomino28

Fajn snímek, od kterého na začátku nic nečekáte a na konci nebudete zklamáni, spíše naopak. Marky Mark si nehraje na Sherlocka a i proto je pro něj jednodušší získat si se svým "týmem" divákovy sympatie. Zápletka není z nejsilnějších, ale nějak mi to u filmu jako celku nevadilo. Občas jsem se zasmál a nakonec jsem byl spokojen. V závěru si tvůrci nechávají pootevřená vrátka k případnému pokračování, zřejmě záleží na číslech a jak rozhodnou manažeři v Netflixu, uvidíme. ()

panki9922

Jednoznačne najlepšou postavou vo filme je Alan Arkin. Inak je Spenser trochu podpriemerná akčná oddychovka. Dúfam že naznačené pokračovanie v závere filmu sa nebude konať. 40% ()

kolly13

Nakonec solidní akční krimi s hláškama, škoda jen scénáře, který je vytažený z ... Wahlbert si s komparzem opět dokázal, že to dokáže rozjet, nenudit a zaplnit večer pro unaveného diváka. ()

Raziel811

Bohužel nudné, vizuálně nijak zajímavé a co nejhůř - předvídatelné. Je to ten typ filmu, který si pustíte jen kvůli tomu, že tam hraje někdo, koho znáte a za týden už ani nebudete vědět o čem to bylo a zůstane jen hodnocení na CSFD :) ()

Thug_Leo

Černobílé postavy, předvídatelný scénář, objevování důkazů působí jako legenda k 20 dílnému puzzle . Už jen ta premisa, že úctyhodný policista zbije nadřízeného a hned jak vyjde z basy chce najít skutečného vraha toho stejného týpka, kvůli kterému šel do vězení zatím co pomáhá ženské co nezná....PROČ?! Komediální vložka působí jako neúspěšné průpovídky Deadpoola, kdyby žil na jihu Bostonu.Nečekal jsem moc, přesto jsem zklamaný. 1* za A.Arkin a 1* za cameo M.Maroona. PS:P.Malone se našel...vězeňská krysa s kudlou, kterého nemuseli ani maskovat. ()

Matulko_

Marky Mark je cool, ale toto som pozeral asi na štyri krát a aj tak som mal čo robiť, aby som to dopozeral. Až na pár scén (Ilizin „batmanovský“ príhovor) to bola zmes opozeraných a predvídateľných scén, ktoré sme už niekde videli. Nedeľné odpoludnie na RTL2 max... :o( ()

kaller

Je to prostě špatné. A třebaže jsou role osamocených hrdinů ušité Wahlbergovi takříkajíc na tělo, v rámci akčního/krimi žánru ho nezachrání ani občasná nadsázka a vtip, tím spíše, že mi přijde, že ji sem tvůrci dotlačili snad z jiného filmu. Tady Berg střílí hodně vedle. ()

KiJi

KLASICKÝ BERG, KLASICKÝ WALBERG To je film na odpoledne ke kafi, čaji nebo vínu. V duchu Vítejte v džungli, ale o několik řádů níže. Lehce pobaví více či méně trapnými frky, trochu akce, ale dost vo ničom. V příběhu a ději netřeba hledat logiku, ani v motivaci postav, páč tam jí moc není. Naštěstí se to nebere vážně. P.S. Knihu jsem nečetl. ()

Stinger78

Ono to vypadalo jako hodně rozvláčný snímek, ale chyba lávky, ono to vlastně nemělo hluchých chvilek, takže z filmu, od kterého jsem nic nečekal, tak se vyklubal zábavný kousek. Prostě fajnovka s plno hláškami, mrakem dobrých postav a klasickým dějem o zkorumpovaných a čistých poldech. ()

Bogrant

Berg + Wahlberg, diel piaty. Tentokrát je z toho kriminálka s nádychom retra, ktorá si svoje poctivo odrobí, hoci pravda, nemá ani mnoho aspektov, ktorými by vyložene odbočila od zaužívaných koľají. Taká príjemná prízemovka, so stabilne dobrým Markom, ktorému svedčí koženka i sychravý Boston a ktorý prakticky nepotrebuje akéhokoľvek parťáka (toto nie je žiadna buddyovka). Možno trochu zbytočne sa kladie dôraz na čo najväčší thriller, keď aj tak akcie je pomenej a najlepšie sú tie vtipné chvíľky (pes) a rozuzlenie nie je nijak zvlášť zapeklité. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin