Spenser zrovna vyšel z vězení, ale vyšetřování zvrácené vraždy ho znovu přivádí do bostonského podsvětí. (Netflix)

Asparah

Takové to klasické filmové klišé typu " byl jsem polda, pak jsem seděl a teď jsem polda na vlastní pěst " tu už párkrát bylo. Ale Markovi Wahlbergovi ( Spencer ) tahle role dle mého subjektivního názoru dost sedla a Film už od začátku získal mojí pozornost právě díky Markovi. Možná kdyby byl obsazen Ryan Reynolds nebo někdo takový, kdo překypuje humorem, tak obětuji i pár korun a koupím si k tomu Pizzu a 3 litry Coly. Tak či tak Mark dokázal že nepatří do starého železa a pořád má na to být super herec, který i pobaví. Jak už jsem psal nahoře film začíná lehce nemastně, neslaně, kdy se Policista dostane do vězení, odsedí si trest a oni ho propustí. Ale zápletka kdy na scénu přichází Winston Duke ( Hawk ), který od pohledu budí dojem tvrďáka a na první pohled se s Markem se do sebe "zamilují" je super :D. Jsem ve světě hodnocení filmů nový takže k tomu dodám jen fakta, jako je pomalý start filmu kdy se dozvíme veškeré důležité věci z příběhu aneb - co, kde, jak, ale otázka "proč" už se nám otevírá při sledování filmu když se pomalu ale jistě dostává na scénu i humor. Musím uznat ze spolu s filmem 6Underground je to další pecka která má na začátku "Netflix" a pokud budou takhle pokračovat, myslím že se máme na co těšit ! Osobně dávám hodnocení " * * * * * ", protože v tom filmu je vše co já potřebuji ke štěstí - Skvělý příběh, Super nečekaná zápletka, Super Herci ! :) ()

Grezocrusk

Príjemný večerný film o bývalom policajtovi , ktorý si odsedel 5 rokov za napadnutie nadriadeného.Po odpykani trestu sa však v mimoriadných správach dozvedá, že nadriadeného zabili .Spencrovi ( Mark Wahlberg) dôjde že v tom niečo je a tak začína ako v každom policajnom filme honička za spravodlivosťou.Priemerná akcia ktorá sa na níč nehrá a dobrý herecký výkon zaručujú že sa pri tomto filme nebudete nudiť.Nadpriemerný film ktorý nikoho neurazi , udrži vas v sledovanosti aj ked viete asi jak to presne skonči.Hodnotenie 65% ()

Wolv3rine

Na Berga to má nějaký malý koule, akce nemastná neslaná finále slaboučký jak čajíček (Punisher to holt asi nikdy nebude) a příběh, kterej už jsme viděli nejmíň 1000x. Jednohubka na nedělní odpoledne náladu přecijen trochu zvedne. A Spencerovo stará mě fakt hodně bavila, ta si tu jednu hvězdu navíc zaslouží. ()

evita_

Marky Mark je proste Marky Mark a bavil ma. Rovnako tak jeho čierny kamoš a aj dedulo. Príjemne vyskladaná akčná vecička, miestami aj so štipkou humoru, od ktorej som nemala absolútne žiadne očakávania a nebola som vôbec sklamaná. Skôr naopak, pre mňa príjemné prekvapenie. Kľudne si to pozriem hocikedy znova. ()

BigMen

to je přesně ono. tohle chci.tohle mě baví. bylo to super. skvělé. vyvážené. nenašel jsme chybu. po sakra dlouhé době jsme viděl film na jeden zátah. chci další díl. a pak ještě další.... SUPER. ()

onevoice

Jednoduché, humorné. Mark dostáva na papuľu jedna radosť. Samozrejme záporáci su v presile. Ano také ja môžem. Takú frajerku mať boh ochraňuj. ()

McGuffin

Spravedlnost podle Spensera, Spenser Confidential je klasické vyšetřování zločinu policistou t.č. bývalým, a jak se brzy ukáže, zločinu, co mají na svědomí jeho bývalí kolegové. Ve scénáři od Briana Helgelanda a Seana O'Keefea podle knihy Roberta B. Parkera má méně překážek, než kolik na to dostal filmového času, takže musí dojít i na vycpávky. Třeba psi, těmi se dá tapetovat. S jedním spí v posteli, druhý ho pokouše, dojde i na neexistující psí závody, psů uvidíme víc, než herců. Ale všechno dopadne jak má, špatné policajty hlavní postava odhalí a s pomocí dobrých policajtů, o kterých po celou dobu nebylo ani vidu ani slechu, dopadne a předá spravedlnosti. Kdyby pátrali ti psi, dopadlo by to stejně. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

one2

Co to kurva je!? Odkial beru tie scenare,z osemdesiatych rokov alebo odkial!? A cim to kurva tocia,ved to je ako pozerat sa na dokument.Kde je normalny filmovy obraz?Uz som to tu niekde pisal,ale tieto netflix filmy su niecim uplne posrate a toto je dalsi z nich. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Policajti, co zabíjejí policajti?" Prohnilá bostonská policie vs. ex-policista Mark Wahlberg! Parťácká chemie mezi Wahlbergem a Dukem nefunguje. Navíc tato dvojici má i poměrně málo scén, kde by mohlo jejich vzájemné špičkování vyniknout. Wahlberg hraje poldu, co právě vyšel z vězení, co hned začne vyšetřovat vraždu bývalého šéfa a sebevraždou ex-kolegy. Wahlberg je zde charakterem jakoby vystřižený z nejlepších kriminálních akčních komedií či krimiseriálů se zábavnými vyšetřovateli. Prochází krátkými akčními scénami, které mají vesměs ráz chlapských pěstních bitek, kde se nehraje na nějakou zajímavou choreografii. Nejlepší akční sekvence je ta s mačetami v restauraci. Nejlepší charakter tu pak má Iliza Shlesinger. Zlobivá holka, která svou rázností vnáší do filmu humor a to nejen při sexu na toaletě, ale i při vtipkování na účet hlavní dvojice, kterou přirovná k Batmanovi a Robinovi. :D Jinak si film 3* nezaslouží. - 40%. ()

Mart4s

Filmy o policajtech, kteří řeší vše na vlastní pěst a nejdou daleko pro ránu, nás asi jen tak neopustí. Podtitul krimy a thriller naprosto vystihují atmosféru filmu. Nejedná se o akční nářez od začátku do konce, ale poctivou vyšetřovací práci odpadlíka a zasazení do amerického Bostonu, bylo skvělou volbou. Většina hlášek byla nucená a vůbec nebyla vtipná. Nebýt Spenserovi EX, která si přivlastnila jakoukoliv scénu, ve které se objevila, neusmál bych se vůbec. Když není do čeho píchnout, tak Vás Spenser na chvíli připoutá k obrazovce, víc ale nečekejte. ()

Zaks

Oddychová akčná jednohubka. Nič moc inteligentné tu nehľadajte, ale béčková zábava to vcelku bola celkom slušná. Dobré osobné súboje, s peknými kontaktnými ranami, občas pokus o humor, zvyšok za veľa nestál. ()

CaptainPixel

Black Betty, Marky Mark, hudebni pecky, ani pokus o riff a la Lethal Weapon nezarucuji uspech. Priste mene traparen, necitliveho audio mixu, teplakovejch souprav a pozvanek do dalsiho dilu. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin