Spenser zrovna vyšel z vězení, ale vyšetřování zvrácené vraždy ho znovu přivádí do bostonského podsvětí. (Netflix)

necisty

Dobře zahraný a natočený průměrný akčňák. Zklamala mě klišoidní zápletka a (ne)akční hrdina, který se vyhnul proletí krve i přestože dokonce 3krát vystřelil z pistole, a radši všechny zmlátil. To by šlo věřit možná Rockovi, ale Markovi ne. ()

Wormboy

Ani drama, ani buddymovie, alebo aj to aj to, ide o uhol pohladu, pretoze koncepcne film preslapuje a nevie, co by vlastne chcel byt. Za vela moze nepodareny scenar, ale aj nerozhodnost rezisera, co je v uplnom opaku Bergovych predchadzajucich filmov, ktore mali v zasade jasny tah na branu a najma poznali svoje miesto. Spenser Confidential je tak divny mismas s absolutne prepalenou stopazou a za mna popri Battleship najhorsi Bergov film. ()

laik_60

Kriminálka s Wahlbergom, ktorý neprekročil svoj tieň. mierne naviac filmu pridávali miestami humorné scénky a dialógy. ()

majo0007

Človeku sa ani nechce veriť, že toto točil Berg. Hodne slabé. Na action film málo akcie a na komédiu málo vtipné. ()

StanislachKo

Skoro by som povedal, že TV film. Nikto sa tam nejak prevratne nesnaží (nehovoriac iba o hercoch...), má to celkom vtipné tempo a sympatické postavy, občas sa pritrafí duchaplná hláška, či priam dialóg, pár rádoby zvratov. A to je asi tak celé. Skôr by to bolo na priemer, ale v tom čase, keď som to pozeral, mi to príjemne zabilo čas. Avšak! Vedel by som si z tohto predstaviť seriálovú sériu na štýl Green Horneta (toho starého s Brucom Lee, né so Sethíkom), či 21 Jump street (ten seriál, né tie filmy s Hillom). To by som vedel sledovať asi pravidelne. ()

Deyw

dobrej mark...je to buddy akcni komedie :D bavil sem se skvele,.doporucuju...berg a marky snad nikdy nezklamou..netflix vladne! ()

sir-dave

Nejhorší Peter Berg prozatím. Ze všech žánru to je možná nejvíce komedie, které chybí vychytanější buddy hlášky. Film se vleče a na tu slabší kriminální zápletku a akci se to celé neutáhne. ()

dr.fish

Ne všecko je v téhle olschoolovce správně, ale v podstatě jde o povedený kousek. Možná by ta cesta k tomu finále mohla být kratší a zábavnější, finále delší a údernější. Během filmu si mne Wahlberg docela získal a na konci už mi bylo líto, že to nepokračuje. Jako pilot seriálu by to asi bylo výtečné, takto jen výstřel do ticha. 70% ()

vnimatkrasu

Všechno už jsem to tak třikrát někde viděl. Ale naposledy někdy před dvaceti lety. Spenser odsejpá jako prázdniny. Má nadhled, sympatický postavy a devadesátkový srdíčko. Nic dalšího nemá. Ale strašně se to celý hodí k pizze. ()

UhLee

(6/10). Akční jízda od Netflixu, která se krásně hodí jako kulisa když něco děláte a nepotřebujete tomu zas tak moc věnovat pozornost.. Neurazí, ale ani nenadchne.. Čistý průměr. ()

Honzek

Velmi odpočinková a příjemná věc. Trošku lehčí, ke konci to docela skřípe, ale jako celek to je vyvážená podívaná s nestárnoucím Markem který občas utrousí slušnou hlášku či někomu pustí dělo. Látka zkorumpované policie je sice už ohraná skoro jak zombies ale dvojce bych se vůbec nebránil. ()

hroubek

Hodně fajn old school podívaná. Tento film má dost společného s filmy, které se točily v devadesátých letech. Buddy komedie, které mají sympatické postavy, zapeklitý případ, netradiční hlavní hrdiny, cool hlášky, akci a dost zábavy. Je škoda, že se takovéhle filmy už moc netočí. Mám rád filmy od Petera Berga, jelikož točí filmy pro chlapy. A v jeho filmech, jsou hlavními hrdiny, vždy obyčejní lidé z ulice. A toto potvrzuje i jeho nejnovější film. Berg natočil velmi povedenou akční oddechovku, která moc dobře zná pravidla žánru a klišé. A Berg si na nic nehraje a dá nám přesně to co od filmu chceme, a tohle je ten nejlepší možný přístup. Mark Wahlberg si svou roli užívá a je dost dobrý. Winston Duke mě velmi příjemně překvapil, protože zde ukazuje, že není vůbec špatný herec. Alan Arkin je hodně fajn a hlášky mu pořád pěkně jdou. Příjemně mě překvapila Iliza Shlesinger, kterou vůbec neznám a hraje dost dobře. Film má hodně pohodou atmosféru, dobré hlášky, cit pro akci a celkově dá vzpomenout na buddy komedie. Spravedlnost podle Spensera je dobrý akční film, který si na nic nehraje. ()

lykan9

Ani nevím, proč byl tento film tak špatně přijat. Je pravda, že bych si akce v takovém filmu představoval víc, ale tento drobný nedostatek kompenzují hustý hlášky a opět vynikající Mark Wahlberg, kterému skvěle sekunduje Winston Duke. I bych si přál, aby vzniklo pokračování, na které má jednoznačně Spravedlnost podle Spensera našlápnuto. Člověk prostě potřebuje jen tak vypnout a jen si film užívat, aniž by přemýšlel bůhví nad jakým poselstvím, který mu chtějí tvůrci nabídnout a tento film k těm správně odpočinkovým patří. ()

Jaro.Krafcik

Netflix opäť dobrý film, dávam nakoniec plný počet, aj keď, chýbal dabing a predsa koniec mohol byť o niečo lepší. Ale inak film bavil celú stopáž. Mark Wahlberg a jeden z jeho najlepších filmov. Klobúk dole. Toto nieje ani v červených cislach na tejto datáze.. 5* ()

JohnSmith

Místy komedie, místy thriller, místy akční, ale všechno to moc pěkně funguje. Další moc pěkná spolupráce Wahlberga s Bergem. ()

blackJag

Odbytá televizní buddy kriminálka, na které se podepisuje netflixovská zbrklost. Nevím, většina filmů od Netflixu "smrdí" stejně, nedoladěný scénář, televizní look, chabá práce s prostředím i rekvizitami, omezené možnosti komparzu - tohle má konkurovat čemu? 50% ()

ondraondra

Celkem neoriginální detektivka. Není to sice nejhorší film, ale vůbec mě to nebavilo. Možná to je tím, že nejsem nějaký velký fanoušek Marka Wahlberga, který tady hraje zase tu stejnou postavu jako vždy. Film nenabízí skoro žádné zajímavé akční scény a to samé by se dalo říct o humoru. Musím ale říct, že Alan Arkin je někdy extrémně vtipný. Jinak je to nic moc, ale kdo by čekal něco víc. 4/10. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin