Pokémon 2: Síla jednotlivce

• Japonsko Pocket Monsters: Maboroshi no pokemon Lugia Bakutan (více)

Připravte se na nezapomenutelná dobrodružství zcela nových Pokémonů! Starodávná pověst se naplní, když jsou Pokémoni Articuno, Zapdos a Moltres vyrušeni ze staleté harmonie. Když jsou narušeny samy síly přírody, závisí život na zemi na nečekané spolupráci legendárního Pokémona Kugia a mystického vyvoleného jenž byl předpovězen legendou. Dokáže Ash Ketchum sebrat odvahu, aby zachránil svět? Podívejte se, jak může jeden hrdina zcela změnit situaci. (oficiální text distributora)

Hamaradža

Celkom pekná rozprávka o veľkých, silných vtákoch a krehkých guliach k ním prislúchajúcich. Ale teraz vážne: Poslednou dobou sa rád vraciam aspoň pocitovo do detstva týmito, pre mňa srdcovými, rozprávkami - pochválim sa aj, že hruď mi zdobí malé tetovanie magikarpa. Pri turbo power rangeroch som bol nepríjemne sklamaný, akému lacnému braku som ako dieťa venoval pozornosť a vášeň. Pri pokémonoch našťastie až tak nie. Druhý film žiaľ neoplýva tak hutným príbehom ako slávna jednotka a mysteriózna trojka - dá sa povedať, že je zavesený na chabučkú dejovú kostru (dačo o potrebe harmónie v prírode) a samozrejme, že by som bol z toho viac nadšený pred 15 rokmi. No i tak môžem povedať že som sa nenudil a rád sa do tohto sveta ešte niekedy vrátim. Srší z neho množstvo detskej kreativity, akej sú schopní iba japonci. ()

Hees

Dvojka je najlepší pokémon film (Zatiaľ som videl 10 filmov).Ash musí zachrániť svet a pomáhať mu bude nie len jeho pokémonový priatel pikachu ale aj jeho priatelia.Dokáže zobudiť piesňou nádej ktorá hlboko spinká na dne oceánu? ()

cariada odpad!

Japonská blbost ,kterou ocení snad jen ty Japonci. Tenhle styl animace a příběhu mě nesedí. Já byl odkolej úplně něčím jiným. ()

MarekT odpad!

Já naopak mám to srdce hodnotit ze současného pohledu, a mohu říct jen tolik, že to je stejně "kvalitní" jako seriál a první film. ()

Fallen_One

Ještě lepší než jednička. Skvělý nápad, hezky nakreslené a s přímo úžasnou hudbou. Nepochopím, jak místní omezenci háží Pokémona automaticky do odpadu. No, jen tak vesele do toho, dejte průchod svým neopodstatněným předsudkům ;-) ()

majo25

Príbeh je rovnako infantilný ako jednička, nápady prexeponované a akcia chaotická. Ako-tak to drží animácia, i keď kombinácia klasickej s náznakmi 3D nie je šťastná voľba. ()

Maki89

opäť sa vo mne bijú fanboy a rozumovosť... každopádne hoci tu bolo tých legendárnych pokémonov viac, na prvý film to nemá.... ten sa na anime ešte aspoň podobal... tu už je to čisto dlhá seriálová epizóda bez akéhokoľvek podtextu... 3/10 ()

Krasus

Pokémony jsem měl rád hodně krátkou dobu,seriál jsem žral asi tak v 10 letech a šmitec.První film jsem viděl v patnácti letech,tak to si každý umí představit,děs a hrůza(příšerná animace a příběh stojí za starou belu).Jenže s druhým dílem přišla revoluce,která přivedla lepší postavy,lepší pokémony,promyšlenější příběh,ale hlavně jsem od toho neutíkal,jak např.u prvního a třetího filmu. ()

Paity odpad!

Souhlasím s paní Galadriel.... kdyby to alespoň bylo hezky nakreslené... místo toho je to ale jen škvár... ()

Asmodin

Dost mě štvala ta jednoduchost příběhu: hlavní hrdina celého seriálu zachrání zase celý svět sám jako Chuck Norris. ()

evil_ryu

Keď som bol malý tak som to myloval. Teraz sa mi to zdá trápne. Ale pre malé deti je to ako pre dospelých káva. Takže dávam 3* ()

heihatchi

Tak druhej díl už nebyl tak dobrej jako první. Vadila mi zde počítačová animace a příběh byl při porovnání s prvním dílem o dost slabší. Dále jsem ještě nedokázal film správně chronologicky zařadit do druhé řady, ale to snad ani nejde :) ()

char_t

Zkoušel to někdo hodnotit objektivně? :) Objektivně to hodí nějakých 40-50%, mezi všemožným balastem z pokemoního universa patří dvoutisícovka k lepším počinům... A subjektivně? Přihodím ještě trochu, abych naštval všechny ty odborníky, co vidí pikaču a hned dávají odpad ;) Tři a půl * ()

fablefavorit

Dva důvody, proč nedávám odpad: 1) Film má pro mne vysokou nostalgickou hodnotu 2) Dokonce i dnes mi při Lugiovo písni jde mráz po zádech. Jinak je to fakt hovno. ()