Servant - Season 1 (2019) (série)

Dřevo (S01E02)

(epizoda)
  • USA Wood

Leanne se zabydluje. Sean se obává, že Dorothy a Jericho nejsou v dobrých rukách. (Apple TV+)

warrenur

Zaujimave, divne a tajuplne. Je to vsak len o naznakoch a naslapovani po spickach..."na triesku". Atmosferu dotvara vcelku znepokojivy hudobny podmaz. 60% Ale nic extra sa nedeje, akurat si dievcina uplietla novu slamennu modlu a kusok z tej predoslej si pan domu vytiahol z hrdla... ()

BROKEN_

Druhý díl jasně ukázal, že osmnáctiletá holčina, je divná. Atmosféra o něco lepší než v prvním dílu. Začínají se dít zvláštní věci, a já jsem velmi nedočkaví, jak tohle dopadne. Zatím velká spokojenost. ()

Anderton

Čo sa týka formy a atmosféry, tak Shy jasne nastavil smer, akým sa bude seriál vizuálne uberať a Sackheim a spol skrátka budú musieť jeho štýl napodobňovať, aby si seriál udržal kontinuitu. Epizóda číslo dva za tou prvou skoro vôbec nezaostáva. Celá rodinka je riadne pošahaná a najviac možno samotná opatrovateľka, ale to sa asi dozvieme až neskôr. No a pokiaľ vám chlapi pripadajú normálni, tak si zrátajte, koľko toho už stihli vypiť. Zatiaľ sme iba v dome a to so štyrmi hercami plus bábom, nikto iný sa tu zatiaľ okrem obrysu tela neobjavil a neprehovoril. ()