Epizody(10)

PanTumnus

Kdyby mi někdo řekl, že se mi bude líbit seriál o fotbale tak moc, že budu u jeho finále poprvé v životě jásat a fandit jako pravověrný fanoušek týmu, nevěřil bych. Ted Lasso je skvělá show o síle lidství a dobroty. ()

petikacka

Nejdřív jsem si myslela, že to bude takový USA Slavoj Vyšehrad nebo Lajna. No nebyl, ale ten příklon k britskému humoru tam byl cítit. Bylo to hodně suché a místy i dost husté. Když to začalo jít do dojákových sraček, tak jsem chtěla utéct, ale ejhle! Dokázali z toho vybruslit a nakonec jsem z tohoto seroše vlastně nadšená i s těmi sladkobolnými scénami, které se mi vlastně líbily. Ve finále jsem se přistihla jak jim fandím skoro jako by to byl BANÍK PIČO! Herecké výkony jsou sqělé a scénář taky. Těším se na dvojku. Za mě 85% ()

Kamikadze

Tento seriál, už jeho prvá séria je úplné nakopnutie pozitívnou energiou, je plný vtipu, aj ľudskosti. Má skvelé obsadenie, skvelý scenár a mnoho ďalšieho. Veľmi dobre sa naň pozerá a odporúčam ho úplne každému. 10/10 ()

Kalimero13

Postava Teda je zde podobným unikátem, jako Jeff v seriálu Kidding. Tam kde je Ted výjimečný svým pozitivním přístupem, tam je Jeff zásadový ve svých morálních postojích. Tím že je Ted Lasso komediálněji laděný seriál, je předpokládám postava Teda pro běžného diváka mnohem lépe stravitelná a na postavu Jeffa můžou koukat místy jako na podivína. Přitom obě postavy představují něco, co by podle mě měla být samozřejmost, bohužel v naší společnosti není. Je potom krásné u Teda vidět, jak málo stačí, abyste okolo sebe rozlévali štěstí a pozitivní "energii", ač to slovo nemám moc rád. Pánové, od nejedné slečny jsem slyšel, že by si Teda vzali hned, jak by mohli. Vůbec se jim nedivím, taky bych si ho hned vzal :D ()

Hpatrik

Tak tohle asi prostě není pro mě. Jak už tu někdo psal, je to spíš sitcom než klasický seriál, není mi to není tématicky blízké, a na můj vkus se to často a intenzivně utápí v přílišném sentimentu. Slabší tři. ()

Hellierer

Překvapení roku. Ačkoliv je pro mě fotbal naprostá španělská vesnice, tak tohle příjemné komediální drama osloví snad každého. Hlavním tahákem je samozřejmě energický a skvělý Sudeikis, nicméně i ostatní postavy velice rychle přirostou k srdci a všechny jejich strasti i úspěchy prožíváte s nimi. K tomu navíc obrovská porce upřímného lidského humoru, který člověka v těchto dobách vyloženě pohladí. Jednoduše báječné! ()

Dolby.130

Seriál Ted Laaso ma celkom prekvapil. Som menší fanúšik futbalu aj keď som veľmi veľa športových filmov nevidel, tento seriál som si celkom vychutnal. Príjemné a sympatické obsadenie postáv, dobrý humor, ktorý fungoval ale nie vždy. Niektoré časti boli skvelé iné menej, ale všetko bolo inak dobré. Páčili sa mi tréningy a pohľad do šatni pre alebo po zápase, tak trochu nám ukázali ako to môže vyzerať počas zápasu z pohľadu tímu, aj keď sa jedná len o komédiu boli tam silné momenty. Ted Lasso ukázal, že sa nehodlá vzdať, má svoje metódy ako učiť hráčov, ako ich motivovať a aj keď sa im nedarí stále drží morálku týmu hore. Verím, že druhá séria si udrží kvalitu prvej a, že to nebude nejaký prúser. Hodnotím 4*. ()

Mouchal

Vzhledem k tomu, že jsem velký fotbalový fanda, nemohl mě věčně pozitivní optimista Ted Lasso minout. Co postrádá ve své fotbalové neznalosti, dohání svou lidskostí, pokorou a snaze najít v lidech to nejlepší. Asi se nemusíme bavit o tom, jak moc by to v realitě propadlo, protože většina dnešních fotbalistů jsou jen primadony, kteří potřebují trochu seřvat. Nicméně na poli čisté seriálové fikce jsem si tento přístup vychutnal. Drtivá většina postav je sympatická a brzy se nechají nakazit Lassovým přístupem k životu - stejně tak jako většina diváků během sledování tohoto seriálu. Krásná milá minisérie, která potěší i nefandy kulatého nesmyslu. 85% ()

balcazar

Tréner amerického futbalu ide trénovať futbalový klub z Premier League a pravidlá futbalu sa učí za pochodu. Ted Lasso ponúkol v prvej sérii bizár na bizár, Sudeikis išiel ako píla a jeho slovný ping-pong s ostatnými postavami pravidelne končiaci nepochopeným trápnym tichom suchým humorom zapadol do anglického prostredia. Po každej časti som chcel ďalšiu a prvú sériu som zhltol ako nič. ()

stone

Premier Leaugue v podmínkách ala Slavoj Houslice. Nadsázka je dobrá věc, ale nic se nemá přehánět, pak už i vtip se mění v kokotinu. ()

Mamlas

1.série: Sport nemusím a už vůbec ne fotbal. Když vidím nějakého uřvaného agresivního fanouška, jak dělá kravál, nebo rozmazleného simulanta povalujícího se na trávníku, je mi zle. Tento seriál jsem si pustil a čekal jsem, že nedokoukám díl. Mýlil jsem se. Tohle není o pitomém fotbalu, tohle je jemná a hodně příjemná sonda do duše, na kterou se dobře dívalo. Ano, pár dílů uprostřed bylo slabších, ale v průměru to byl dobrý divácký zážitek a další sérii, jestli bude, určitě zkusím. (52%) ()

kubas369

9/10. Tento střet anglického cynismu s americkou naivitou je nečekaně třeskutá a více rozměrná zábava než by jste na první i na druhý pohled čekali. Tak dobře napsané postavy s úžasnými dialogy by jste i v oscarový dramatech občas nenašli. ()

Knightey

Ze začátku jsem byl hodně skeptický k seriálu, který je na téma fotbalu. Nicméně po prvním díle to přešlo a člověka to naladí a i pobaví. ()

IZFNP

Pohladenie po duši, feel-good injekcia rovno do srdca. Prvá séria bola rozkošne veselá a optimistická, predstavila výrazné postavičky v športovom svete a priniesla množstvo zábavých momentov. Absolútne nekompromisne úsmevný seriál, ktorý vám zaručene zdvihne náladu. ()

Kanee

Hodně pesimisticky jsem hodnotil tento seriál od pohledu, ale zase se oplatilo rčení ´´Nesuď knihu podle obalu´´, je to opravdu skvělý seriál, plný fotbalu, emocí a sociálních vztahů. Opravdu, nemohu se dočkat na další season. Vřele doporučuji! ()