Epizody(10)

sochoking

Ja som do Teda nastupoval ako do jednoduchej komédii a bol som nakoniec prekvapený, čo v závere z toho vyšlo. Výborný humor vyvažuje parádne vybalancovaná dráma, skvelé herecké výkony a super scenár. Na lopatky ma položila Juno Temple svojou rolou. Mne to padlo ako riť na šerbel! Parádna oddychovka na každý level nálady. ()

mclenin

Nedajte sa zmiasť futbalovou tematikou, tá je síce pozadím na ktorom sa dej odohráva, avšak ostáva len akousi kulisou pred ktorou sa odohrávajú prepletené príbehy jednotlivých postáv, seriál by rovnako dobre mohol fungovať aj v kulisách akéhokoľvek iného športu (hoci keďže dej sa odohráva v Anglicku, ten futbal je predsa len namieste), a teda seriál sa môže páčiť aj tým, ktorí nie sú fanúšikmi futbalu. Ide o ultimátnu feel-good dramedy, ktorá osvieži a nabije, naivná až detská pozitivita kouča Lassa je hybateľom a nosným prvkom všetkých ostatných línií, ktorá ovplyvňuje a mení svet okolo seba (čo je pekne znázornené aj v úvodných titulkách) a prenáša sa aj na diváka. Humor, optimizmus a ľudskosť v jednom. ()

Dolby.130

Seriál Ted Laaso ma celkom prekvapil. Som menší fanúšik futbalu aj keď som veľmi veľa športových filmov nevidel, tento seriál som si celkom vychutnal. Príjemné a sympatické obsadenie postáv, dobrý humor, ktorý fungoval ale nie vždy. Niektoré časti boli skvelé iné menej, ale všetko bolo inak dobré. Páčili sa mi tréningy a pohľad do šatni pre alebo po zápase, tak trochu nám ukázali ako to môže vyzerať počas zápasu z pohľadu tímu, aj keď sa jedná len o komédiu boli tam silné momenty. Ted Lasso ukázal, že sa nehodlá vzdať, má svoje metódy ako učiť hráčov, ako ich motivovať a aj keď sa im nedarí stále drží morálku týmu hore. Verím, že druhá séria si udrží kvalitu prvej a, že to nebude nejaký prúser. Hodnotím 4*. ()

hony23

Výrobce předražených ohryzků se pokusil lidstvo rozesmát a protentokrát k tomu nezvolil ceník svých produktů, ale celkem pohodový a vtipný seriál ze světa fotbalu. I když o fotbalu tento seriál až tak moc není, spíše o mezilidských vztazích, které je potřeba narovnat, aby byl jakýkoliv kolektiv úspěšný. ()

balcazar

Tréner amerického futbalu ide trénovať futbalový klub z Premier League a pravidlá futbalu sa učí za pochodu. Ted Lasso ponúkol v prvej sérii bizár na bizár, Sudeikis išiel ako píla a jeho slovný ping-pong s ostatnými postavami pravidelne končiaci nepochopeným trápnym tichom suchým humorom zapadol do anglického prostredia. Po každej časti som chcel ďalšiu a prvú sériu som zhltol ako nič. ()

• Když Ted (Jason Sudeikis) na pokoji podepisuje rozvodové papíry, zní píseň „Strange“ od zpěvačky Celeste. (hrumsrt)