Epizody(10)

Sebule

Seriál, který chytne za srdce každého člověka. Neskutečně nadupané hláškami, perfektní vývoj postav, skvělé herecké výkony. Není si na co stěžovat. Hodnocení: 9/10 ()

Habanera

Je zcela jedno jestli Ted rozumí fotbalu nebo ne. Je to správně střelený optimista, kterého nerozhodí první prohra, ani britská xenofobie. Má sportovně bojového ducha a strhne svou laskavostí, životní zkušeností nejedno skeptické srdce. Všichni pochybovači sledujte jak na konci Lasso mrská… ()

Vikmstr

Jako jo, je to strašně naivní a občas až pateticky pozitivní.  Ale tak dobře si u toho oddechnete a tak nějak vás to prostě příjemně povzbudí. Navíc v příjemné stopáži v podobě půlhodinky.  Chutná seriálová jednohubka na spravení nálady! :) ()

bonovox

Malý veľký skvost na seriálovom nebi. Ted Lasso Vás vo svojej prvej sezóne očarí svojim humorom, nadhľadom a vždy pozitívnou energiou. 30 minútové epizódy sú taktiež plusom, seriál dobre odsýpa a hlavne po pozretí jednoducho musíte byť pozitívne naladení. Výborné... ()

hony23

Výrobce předražených ohryzků se pokusil lidstvo rozesmát a protentokrát k tomu nezvolil ceník svých produktů, ale celkem pohodový a vtipný seriál ze světa fotbalu. I když o fotbalu tento seriál až tak moc není, spíše o mezilidských vztazích, které je potřeba narovnat, aby byl jakýkoliv kolektiv úspěšný. ()

BIG.NINE.CF

Kdyby mi někdo řekl, že se mi bude líbit seriál o fotbale, tak bych si klepal na čelo. No a vida. První sérii jsem zhltnul během jednoho dne. Druhou bez posledních dvou dílů taky. Ted, Roy a Becca jsou top postavy. Roy je neskutečně dobře napsanej a zahranej :D A Becca (Hannah Waddingham) umí skvěle zpívat nejen v seriálu. ()

Ewilka

Tohle se opravdu povedlo. Příjemný komediální seriál plný suchého humoru, který díky úměrné třicetiminutové stopáži nenudí. Jason Sudeikis jako věčně optimistický kouč Lasso válí v každé scéně, ovšem ostatní mu hrdě konkurují. Samotný děj je jednoduchý, ale čert to vem. V případě Teda Lassa zapadají všechny dílky do sebe a vzniká tak „feel good“ podívaná nejen pro fanoušky fotbalu. ()

matous20063

Já tomu musím dát prostě 5 hvězd, i když jednotlivé epizody jsou na 4, jako celek to funguje bravůrně. I když se může zdát že je to low-budget (což i možná trochu je) po doukoukání vám dojde že o to tu úplně nejde. I když je to založené na fotbalu řeší se tady mnoho problémů ze života a v kombinaci s fotbalem je to super podíváná nejen pro fotbalové fanoušky. Richmond je skvěle napsán je to malý anglický klub ketrý balancuje na pomezí Champions League a Championschip podobně jako Bournemouth nebo Norwitch. Herecké výkony jsou fajn, Jason Sudeikis svojí roli prodává famozně. Je to vtipné, dramatické a napínavé. 10. epizoda byla absolutní bomba! Nemůže se dočkat další série! 90% ()

TinaTiber.

Ted Lasso - Série 1 (séria) (2020) 9/10 Taak a som na konci prvej série tohto seriálu.. a musím povedať, že Ted Lasso je srdcovka! ❤️  Postavy sú rozoberané do hĺbky, vidíme tu ich trápenie, ich radosť, ich dobrotu srdca. Trávime čas s Tedom Lassom a stále znova zisťujeme, aká pozitívna dokáže byť táto postava aj keď si prechádza niečím ťažkým. Ako dokáže odpustiť. Ako ľuďom dokazuje, že je oveľa viac ako nejaký wanker! Mimochodom plagát 'BELIEVE', vyvesený v šatni fotbalistov, mi vždy dokáže vyčariť úsmev na tvári. Druhou postavou, ktorú mám veľmi rada je Roy. Vidíme tu jeho osobnostný vývoj, jeho strach zo starnutia a z vlastnej hodnoty. Prvá séria nesklamala! ()

tomma

Neskutečný optimismus hlavního hrdiny mě místy až iritoval, ten člověk snad musí být mimozemšťan. ()

stuj

Příjemná pohádka s ještě příjemnějším originálním hlavním hrdinou. Problém ale je, že ta pohádkovost z toho čiší až moc. Miloučká oddychovka. Optimismus hlavního hrdiny je ovšem tak nakažlivý, že původní tři hvězdičky měním na 4. A jsem zvědav na další sérii. ()