Kyslík

rublik05

Vzhledem k nenáročnému námětu jsem byl velice zvědavý, jak se tvůrci popasují s tím, aby udrželi divákovu pozornost po celou dobu trvání filmu a zda nezačne po nějakém času nudit. V tomto případě byly mé obavy zcela zbytečné, snímek má i přes svou banální zápletku plno zvratů a zajímavých momentům, velmi hutnou atmosféru, perfektně podpořenou zvučným hudebním doprovodem a vizuální stránka se rovněž moc povedla. Propojení se sci-fi žánrem mě zaskočilo, nicméně mi to vůbec nevadilo a celý film to svým způsobem pozvedlo. Největším překvapením však pro mě byla Mélanie Laurent, která je opravdu výborná a její výkon se mi moc líbil. Vadilo mi ale pomalejší tempo, film mohl být kratší, získal by tak na intenzitě a měl by mnohem větší tah na branku. Rovněž scénář mohl být napsaný "méně předvídavě", ale uznávám, že dané téma asi o moc líp zpracovat nešlo. 6/10. ()

E lan

Tak nevím je-li to na *** nebo ****. Vlastně jsem se hodně dobře bavil, bylo to napínavé, uvěřitelné. Hlvni protagonistka to zahrála skvěle. Trochu havaruje závěr, pár nelogičností a hlavně schématický konec. Ale jinak dobrý počin! ()

arkie

Uvod vyborny, vizualy, kamera super. Scenar otras. Cely pribeh by bol podstatne kratsi, keby padli na zaciatku skutocne logicke otazky a ludia, co komunikuju davali realne odpovede. Miesto mrakov kecov stacilo UKAZAT, tak sa na konci. Sklamanie. ()

mira.l odpad!

Teda to muselo stát peněz. A přitom taková blbost. Až se budu příště chtít podívat na Mélanii Laurent, zvolím jistě něco jiného. ()

rivah

Klaustrofobická atmosféra ve sci-fi hororu, kterou drží Mélanie Laurent. Látka je ovšem na kratší či krátký film. ()

Nix

Takové one man v tomto případě woman show dycky potěší. A tohle je velice zajímavý počin. Ne, že by to bylo něco spešl ale celkové provedení mělo hlavu a patu a bylo to fajn. ()

Equilita

Ak by som brala do úvahy výroky miestnych znalcov o tom, ako je tento film ľahko predvídateľný a že vlastne už na začiatku prišli na to, o čom to reálne celé je a ako to skončí, tak zrejme nemám absolútne žiadnu predstavivosť. A vlastne prečo by som si mala kaziť zážitok z filmu tým, že hneď od začiatku rozmýšľam o konci? Išla som do toho s úplne čistou hlavou, minútu po minúte som prijímala všetko, čo mi Oxygen ponúkol. A veru klaustrofobická atmosféra ma poriadne vtiahla do príbehu. Síce to je len také ľahké jednoduché scifi, no tá atmosféra je niečo, čo vynahradí všetky drobné nedostatky. ()

ŠpetaMarek

V žánru "zavřený ve futrálu", je to spíš průměr. Plusem je set design, který kdyby nebyl zajímavější jak rakev, nebo budka, tak by bylo něco špatně. Melanie to krásně táhne. Škoda, že pointa je jasná nejpozději po půl hodině. ()

neo250

Solidna myslienka, trailer lepsi ako film. Uzkost a vyslobodenie z boxu a finalne vyvrcholenie ma prilis nezaujalo. Skoda, film mal vacsi potencial. ()

Knor

Aja si mě opět získal, zkrátka on ví co právě točí a jakej to má mít účel. Nedělá nic absolutně převratnýho, ale funguje mu to. ()

goodnic

Teprve po skončení filmu při pohledu na originální název mi došlo, že jsem se na film díval s anglickým dabingem. Český dabing se může jít zahrabat. Zapálit, a pak zahrabat. Co se týče samotného filmu, je to samozřejmě to samé jako všechny filmy o "pohřbení zaživa", s identickou strukturou, jen jinými odhaleními. Což jednou za čas nevadí. ()

Mamlas

Baba je v kapsi a chce ven. A pak zas nechce ven. Asi by to ušlo jako rozhlasové vyprávění, ale jako film to nedávalo smysl, obraz neposkytoval zhola nic zajímavého, byl zbytečný. Jen koukáme furt a jen na tu babu v kapsli. Moc, moc jsem toho popřetáčel, protože mě to ale vůbec nezaujalo, jen kecy, nuda a příjemně asertivní počítač na pokec :). (14%) ()

iN

Asi jsem čekal trochu víc, než jen klasiku ohledně vesmírných neštěstí a cest za dalekými planetami. To už tu bylo tolikrát! Krom toho ta zbytečná rozhodnutí, jako volat při nedostatku kyslíku senilní mámě (nebo kdo to byl). Suma sumárum, na páteční večer dobrý, ale spíš by tomu víc slušela menší časová dotace. ()

Rayen1

Takový "Pohřben za živa" s Deadpoolem, tady akorát se Shoshannou v hlavní roli a ve sci-fi kabátu. Šel jsem do toho s tím, že jsem se ani nekouknul na trailer a ani si o tom nic nepřečetl, a bavil jsem se! Netusim, proč má film tak relativně nízký hodnocení.. ()

adamix

Je to zaujímavé, ale už obohrané. Hlavnú pointu vytušíte nežiadúco rýchlo a film Burried s Reynoldsom vyčerpal všetky momenty prekvapenia, nehovoriac o tom, že Ryan tam disponoval menšími vymoženosťami, ako tu hlavná postava. K hereckému výkonu Mélanie Laurent nemám jedinej výhrady. Za mňa 65%. ()