Lotrando a Zubejda (1996)

Bezkonkurečně nejlepší pohádka devadesátých let (Troškovki mě nikdy moc neoslovily), která člověka především skvěle pobaví.

Patriot (2000)

Podle mě dosti nedoceněný film. Holt to bude asi tim patriotismem, který mě osobně ale nevadí a tam jsem se u tohoto velkolepého válečného počinu bavil. Skvělé jsou bitevní scény, Mel Gibson odvádí standart, neboli hodně solidní výkon a zaujme i padouch Jasona Isaacsa.

Pravdivé lži (1994)

Kdyby tam byla mín Jamile Lee Curtis a víc Tom Arnold, byl by to akční nářez jak svině.

Posedlost (2002)

Neuvěřitelně nudný film s nevýraznými hereckými výkony.

Dr. Dolittle (1998)

Já s tim filmem nemám absolutně žádnej problém. Eddie Murphy je sympaťák, morče i pes jsou fajn, ostatní zvířátka nerušej, děti nejsou otravný. Ideální rodinná podívaná.

Česká spojka (2002)

No nevim, když už tu nějaká akční scéna je, je hodně nudná (můžou za to především Hopkins a Rock, kteří jednoduše nejsou a nebudou akční), jako komedie je to nudné až trapné (a to mám Rocka docela v oblibě) a režie Joela Schumachera působí až příliš utahaně (asi už je přeci jenom starej, i když Telefonní budka a 8 mm se mu vydařily). Celkově je to tedy podprůměrný akční film, u kterého ještě více zamrzí, že ho produkoval Bruckheimer.

Agent v sukni (2000)

Chvílemi nudná, chvílemi naopak velmi vtipná komedie, která se řadí (i díky lepším hereckým výkonům) k lepšímu průměru.