Halloween (2018)

Neni to čistejch 5*, ale některý scény mi fakt nahnaly husí kůži a po dlouhý době jsem měl pocit, že jsem viděl zase pravej poctivej horor. K tomu absolutně boží hudba, ze který jsem měl podobný šoky, jako třeba před lety z Věci. Z Michaela Myerse jsem pořád ještě zesranej strachy a návrat Jamie Lee Curtis potěšil . 90%

Akční park (2018)

Skvěle urvaná komedie, kde si v zábavným parku lidi s upřímnou radostí lámou kosti, dětem se míchaj do cukrový vaty lajny koksu nebo se tam vožírá medvěd. Docela sem se u toho dost gebil, za mě od Knoxvilla lepší než Bad Grandpa.

Lesní rituál (2017)

První půlka mě bavila víc, ale docela slušnej horor.

Mandy - Kult pomsty (2018)

Něco takovýho jsem ještě asi neviděl a Cage se po několika letech zase předvádí v pořádně ujetym, zajimavym a kvalitnim filmu. První půlka odsejpá dost pomalu, ale pak se to rozjede a je to slušná řezničina.

Deadpool 2 (2018)

Určitě lepší jak jednička. Některý ty pop-kulturní narážky mi přišly zbytečný, ale taky jsem se docela často gebil. Hodně to zvedá Josh Brolin jako Cable, třeba i v konfrontaci se samotnym Deadpoolem, kdy ho ty jeho forky sraly. Vlastně hodně pomohlo, že už to neni Deadpoolova one man show jako předtim a je obklopenej o hodně víc postavama, protože jinak by mě ta jeho postava už začala ve druhý půlce nudit. A navíc, narozdíl od jedničky už to má i větší měřítko a nepůsobí to jen jako jednoubka. 75%

Yellowstone - Rozbřesk (2018) (epizoda)

Hodinu a půl dlouhej pilot, kterej je minimálně stejně dobrej, jako všechnny filmy od Sheridana a já už se nemůžu dočkat na další díly.

Sicario 2: Soldado (2018)

Jednička byla o něco propracovanější, napínavější a její síla byla i v ústřední hrdince, jak se s tim světem seznamovala a byla z toho všeho vyšokovaná. Dvojka je sice taková víc epizodní a vlastně se toho v ní moc nevyřeší, ale zase má svižnější tempo, víc akce a o dost víc prostoru tu mají Josh Brolin s Benicio Del Torem. Je to jinej film než předchůdce, možná o trochu hloupejší, ale pořád jsem hodně spokojenej. 80%

Avengers: Infinity War (2018)

Nejlepší postavou byl překvapivě Thanos a docela jsem ho jako záporáka bral a chápal. Kvalitní blockbuster a na pokračování se těším. 80%

Tvář vody (2017)

První půlka byla super a líbilo se mi tam snad úplně všechno, ale ta následná romance mě spíš nudila a říkal jsem si, zda už to neni trochu na hraně. Nejvíc mě bavil Michael Shannon. 60%

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Bylo to fajn ale ze Síly se probouzí jsem byl přeci jenom odvařenej víc. Bylo tam až moc postav a celkem dost z nich mi bylo u řitě. Poe Dameron je slabá náhražka za Han Sola, kterej mi tam prostě chyběl. Naopak super byli DJ a generál Hux. Ústřední trio Kylo / Rey / Finn mi bylo nějak u prdele a bylo mi celkem jedno jak to s nima dopadne. Je to dobrej film, ale zvláštní Star Wars. 80%