Petr Pan (2003)

Třeba takovému Spielbergovému Hookovi to nesahá ani po kotníky a ani efekty nejsou, vzhledem k velkým nákladům, nějak zvlášť působivé. Výprava spíše průměr. Jediné, co tak zůstává, jsou sympatičtí mladí herci a hlavně Jason Isaacs, který si svou roli skutečně labužnicky vychutnal a bez něj by to byl s prominutim shit. Takhle aspoň průměr.

Medailon (2003)

Ach bože, Jackie, co tě vede k tomu, abys v USA točil takový blbosti jako je tohle nebo Tuxedo, dyť je to úplná chujovina, ale mega. A Claire Forlani je mega kentus herečka a zasloužila by potrestat. Prostě shit a Jackie si to u mě maximálně kurví.

Bez výčitek (2004)

Zajímavé. Sice je na tom vidět, jak se celá čtveřice spíše bezvýznamných herců pokouší o velké herecké umění, ale nevedou si až tak špatně a nějaká ta menší chemie mezi nimi je. Jinak je to ale televizní sračka.

Vymítač ďábla (1973)

Velmi napínavé, opravdu jsem u toho měl pařezy a někdy se mi i zvedal kufr (scéna s krucifixem). Po všech stránkách skvělé a ve své době to muselo bejt skutečně něco.

Hromy a blesky (2000)

Suprová komedie o wrestlingu. David Arquette a Scott Caan jsou hustí týpci, Oliver Platt chlastající zkrachovalej zápasník s mega cejchou je taky hustej. Prostě je to prdel.

Úchyl (1997)

Chujovina, ale zase John Leguizamo si to celkem dával a bylo vidět, že to bere jako úplnou píčovinu. Prostě celkem prdel.

Piková trojka (2003)

Meg Ryan není sexy a navíc mi její postava přijde hodně nesympatícká, v celém filmu není nic jiného než tma a tak akorát jediné plus vidim v příjemném výkonu Marka Ruffala. Jinak ale je to film pro zkrachovalce.

Kull dobyvatel (1997)

Takové nízkoropočtově sociální dvojče Kevina Sorba. Výprava nestojí za moc (pravděpodobně se to celé točilo někde na zahradě vily nějakého producenta filmu), prostě film působí jako televizní slátanina, Kevin Sorbo se hodí spíš do Herkula a celé je to prostě, no radši nic.

Rodinná válka (2005) (seriál)

Něco jako Kutil Tim, ale slabší. Tento seriál nemá šanci stát se klasikou, ale zábava na jedno zhlédnutí to je. Herci hrají slušně, vtípky docela fungují a jo jako jde to.