Drtivý dopad (1998)

Nudnější a lacinější verze Armageddonu. Možná se to někomu bude zdát lidštější, protože to režírovala ženská, ale moc mi to nepřišlo.

Pán převleků (2002) odpad!

Nevtipné, trapné, příšerné, dementní - no to prostě nejde popsat. Dana Carvey byl dříve dobrý komik, ale dneska je to debil. Ani děti se u toho nemůžou bavit.

Zámek hrůzy (1999)

U mně si to Jan de Bont posral až tim shitem jménem Tomb Raider, tohle ještě docela šlo. Atmosféra tu je, herci hrají dobře, prostě není to horor, ale docela to člověka zaujme. Akorát jsem se gebil, jak Owen Wilson přišel o hlavu, to byla mega chujovina.

Freddy versus Jason (2003)

V žádném případě se to nedá brát jako horor (i když, několik náznaků hororové atmosféry tu je), ale hlavně je to komedie a to celkem slušná. Většina lidí to koupí celkem směšně, souboje Jasona a Freddyho jsou udělané celkem dobře, ale tak, že se tomu nejde negebit (což asi bylo myšleno). Prostě dobrá komedie.

Chřestýši (1999) (TV film)

Pamatuju si, že jsme se na to asi před čtyřma rokama s celou rodinou dívali na chalupě a měli u toho neustále výtlem, takže tomu dám solidní 4* jako naprosté, ale aspoň vtipné hovadině.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Oproti trojce krok dopředu, ale přesto už se to nemůže rovnat prvním dvěma dílům. Všichni herci kromě S. Weaver jsou nevýrazní, akce je sice hustá, ale nenahání mi husí kůži tak jako ve dvojce a tak nějak už to není tak hustý. Ale zábava furt ano, i když na to už nemám zapotřebí koukat tak jako na mega hardcore dvojku.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

V celku příjemná a inteligentní komedie, ale strašně dlouhá. Také Edwart Norton mi zde přišel trochu nevýrazný, hodí se mi prostě více to seriózních filmů. Jinak to ale za zhlédnutí stojí.

Vetřelec ³ (1992)

Nejslabší článek z celé série, který navíc vypadá úplně jinak než ostatní díly. Depresivní atmosféra je tu nastolena v plné porci, ale až ve skutečně takové, že je to ke škodě a prostě ve srovnáví s napínavou jedničkou, super akční dvojkou a více méně béčkovou, ale přesto zábavnou čtyřkou je to jenom hyper depresivní nuda. Nejslabší Fincher.

Polibek (2003)

Blbůstka s pěknou Elizou Dushku.