Čokoláda (2000)

Johnny Depp jako cigoš není zdaleka tak dobrý jako Brad Pitt, ale to nemění nic na tom, že se jedná o film, který velmi příjemně pohladí na duši.

Syriana (2005)

Nejnudnější film, co jsem viděl v kině. Šli sme na to s kámošem asi před sedmi rokama, oba na to koukali celou dobu s kamennym ksichtem a ke konci, když to vypadalo, že ten člun narazí do tankeru a všechno bouchne, tak cvak a bílá obrazovka!!! To sme si nezasloužili....a hraje tam tlustej Clooney :D.

Skandál (2000) odpad!

Co to kurva bylo?

Nugget (2002)

Nezajímavá komedie, prostě nuda. Ani Eric Bana mě moc nepotěšil, což mě docela překvapilo.

Hranice zlomu (2003)

Já nevim, mně to přišlo úplně debilní.

Moderní Popelka (2004)

Není to nejhorší, naopak jsem myslel, že to bude mnohem větší blbost. Hillary Duff sice neumí moc hrát, ale je pěkná a Chad Michael Murray hraje docela příjemně. Prostě docela nečekaně dobrá (spíše průměrná) variace na popelku ze současnosti.

Dva v tom (1995)

Nenáročná komedie pro nenáročné diváky. Nejlepší je tam páreček v podání Toma Arnolda a Joan Cusack.

Rambo III (1988)

Tak jsem asi potřetí v životě viděl Ramba a .......překvapivě mě to bavilo víc než předtim. Moc se mi líbilo, jak s helikoptérama zaútočili na ty Afghánistánce (ta bitka fakt bya krutá). A ten konec, jak si Sylvester dá Rusáky, se mi taky moc líbil. Prostě Stallone v nejlepší formě.

Škola superhrdinů (2005)

Taková směs X-Menů, Úžasňákových, Velkých trablů Maxe Kyblíka a to navíc směs velmi vydařená. Většina vtipných scén mě fakt dost pobavila, efekty jsou na to, že to mělo docela nízký rozpočet, velmi solidní. Ale nejlepší na tom filmu jsou určitě herci - všichni do jednoho talentovaní. Michael Angarano to určitě někam dotáhne, Kurt Russell je super jako vždycky a Kelly Preston, na to že jí je třiačtyřicet, je docela kočka. Asi nejpříjemnější rodinná komedie, kterou jsem v poslední době viděl.