Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Taková zajímavá hořká komedie. Ivan Trojan hraje famózně a nějaké scény mi přišly opravdu skvělé, ale jinak mě tento film zas až tak nevzal a ta postava Trojanova otce mi tak přišla z 90% zbytečná.

Místo v životě (2006) (seriál)

Původní seriál ušel, tohle je děs s dementní kamerou a Barbora Seidlová je mega nevýrazná. Jinak ostatní herci docela hrajou, ale nestačí to.

Perfektní skóre (2004)

Nečekaně vtipné, i když ne nějak zvlášt, ale prostě oddychové. Chris Evans tu předvádí velmi solidní výkon.

Nevítaná návštěva (1995)

Příjemná komedie, z 90% spoléhající se na komické umění Sinbada.

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Oproti čtyřce, u který jsem málem blil, je to docela krok dopředu, ale furt tam na každym kroku naa diváka vyplazuje jazyk product placement a prostě i po herecké stránce (jenom David Matásek si udržel úroveň z prvních dílů) přinejlepším průměr.

Kontraband (1998)

Sice mi přišlo, že si tuhle roli Van Damme ušil na tělo, aby bylo vidět, jak je cool, ale mně se to líbilo. A hlavně v tom hrál Rob Schneider.

Divoká posedlost (2004) odpad!

Sakra proč jsem si ten film vlastně pučil, dyť to byl po všech stránkách dementní shit, který se navíc bral docela vážně.

Černá ovce (2004)

No nějak nevim, o co v tom filmu vlastně šlo a navíc představitelka hlavní role Jena Malone je strašný koště a Mandy Moore je sice rošťěnka, ale v tomhle filmu byla bohem posedlá kráva s obrovskym uhrem na bradě na konci. Naopak mě ale velmi mile překvapil výkon Macaulayho Culkina. On je asi ten jediný důvod, proč dát filmu 1*.