• Thriller

Zvrácený (2002)

Nějak mi to nesedlo, možná až trochu zestárnu, tak si dám opáčko.

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Viděl jsem jeden díl v TV a tak mě to pohltilo, že jsem si musel sehnat všechny epizody. A Jess je táák nááádhernááááááá ♥ !!!

Rec 2 (2009)

Už jsem u toho nebyl tak vyplesklej, jako u jedničky, ale v rámci žánru, se stále jedná o kvalitní, Hororovou podívanou. Lepší 3*

Bez soucitu (2010)

Nekompromisní, hláškující Travolta. Slušná, akční řežba.Chci taky vázu plnou koksu !!

Autopsy (2008)

|24.4. 2010 - 01:09| Tak tohle byl náářez !!! Naprosto výborná atmosféra, litry krve a kila lidských vnitřností a snad první HOROR u kterého jsem se lekal každou chvíly !! Nemocniční prostředí suprové, výborní herci a opravdu lahůdkové ty dvě slečinky. K tomuto Hororu nemám co vytknout, snad jen tu jedinou scénu (s tím mobilem), ale to je opravdu snad jediná "drobnost ". AUTOPSY hodnotím, jako jeden z nejlepších Hororů, co jsem za poslední dobu viděl.

Vlak do pekel (2008)

Nevím . . . koukal - nedokoukal - zapomněl . . .

Ďáblovo dítě (2008)

Jediné, co mě zaujalo, jsou ty plakáty, ale film je celkem dost o ničem. Nebavilo, zklamalo.

Jako zamlada (2007)

Už po 5 minutách budete vědět jak vše skončí. Párkrát jsem se zasmál, ale je to opravdu trapný. 2* za David Hasselhoffa

H6: Diario de un asesino (2005)

Nevím no . . . Myslel jsem, že to bude řezničina. Přehlídka tří děvčat ve spodním prádle, jejich konec alá motorová pila a jeden típek skopanej ze schodu. To je asi tak vše. Příběh měl špetku originality to musíme nechat. Ale jak už psal Chatterer odpověd na Hostel to opravdu není.