• Thriller

August Underground's Mordum (2003)

Celej "FILM" jsem po kouskách přetáčel, protože koukat na to od začátku až do konce ? To snad ani nejde. Amatérský home video, na který si PROSÍM nedělejte v životě čas ke zhlédnutí.

Stopy krve I: Masakr (1993)

Bylo mi 15 let a na tuhle prasárnu jsem narazil ve videopůjčovně. O několik měsíců později, s bratrancem opět ve videopůjčovně a asi 30 minut debaty o tom, zda nám to půjčí nebo ne. Půjčili. Chtěli jsme to vidět hned, v obýváku byla celá rodina .... ne opravdu to nebyl film, horor, jak jsme si mysleli. Záběry z nehod, nemoce, horší nemoce, ještě horší nemoce, vraždy, sebevraždy ..

Turnaj zabijáků (2009)

Ale jóóó dalo se na to díívat. Po chvilce sice zjistíte jak se vše bude odehrávat a kdo vydrží do konce ale i tak je to slušnej nářez. Pěknej akční film, který nezklame :)

Podivní (2010)

Myslel jsem, že se pouštím do nějakého masakru, který nenastal. A snad to tak bylo dobře. Už od začátku je myslím jasné kdo asi přežije, i když chvilkama to tak ani nevypadalo ale přeci jen . . . . . Konec se mi dost líbil a hodně mi to připomínalo 28 DNÍ POTÉ. Vlastně ono to bylo dosti stejné. Přemýšlím o tom zda dát 5* nebo 4* . . . . .Dám 4* :)

Paranormal Entity (2009)

Jelikož jsem viděl PA které mě maximálně dostalo tak jsem koukal na PE pouze z toho důvodu do jaké míry bude kopírovat právě PA. Kdo neviděl Paranormal Activity bude tento snímek hodnotit jinak, než ty co ho viděly. Já musím dát 4* ( kozy, lepší konec než u PA) Jinak samozřejmě lepší je originál :))

No moriré sola (2008)

Když začínaly titulky, s tou parádní hudbou, říkal jsem si, že tohle bude určitě film, na který jentak nezapomenu. První polovina byla průměrná, kdy se seznamujeme s děvčaty. Pak přišly scény znásilňování - jako dobrý, ale čekal jsem víc. Druhá polovina už mě moc nebavila. Těšil jsem se na masakr v podání děvčat a ono nic. Je to špinavej a upocenej film, já osobně na něj asi nezapomenu z toho důvodu, že je to pro mě jeden z prvních, z těch méně známějších Rape & Revenge Hororů, který jsem viděl.

Chaos (2005)

Tenhle film jsem sháněl hodně dlouho a dost jsem se těšil až ho uvidím . . . . 1. polovička filmu vypadá dobře, chystaná akce a do toho Kevin a jeho parta . . . . 2. polovina od zabití prvního děvčete už nestojí celkem za nic. Hodně rychle to skončilo a ještě k tomu tak blbě. Ovšem musím dát 4* jelikož jsem fanda tohoto subžánru a děj filmu je taková dnešní realita.

Závrať (2009)

Nic převratného jsem od toho nečekal a taky se tak stalo :) Průměrný horor bez logiky.

Cabin Fever 2 (2009)

Tak moc jsem se na tenhle druhý díl těšil a ona je to nakonec dost velká sračka s nádechem komedie, až skoro parodie. Kdo viděl jedničku, ať si raději toto nepouští. Tohle jsem dokoukal až na potřetí ! Zlatej Eli Roth.

Děti (2008)

Nemám rád Horory, kde vraždí děti a ještě k tomu z Anglie, ale tohle je velká výjimka. Čtvrtá hvězda za Hannah Tointon. Doporučuji, solidní snow Horor.