• Thriller

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Ten Disney casting je příšerný. Spíďu jsem moc nikdy nemusel, v Avengers mi nevadil, ale jeho sóla mi moc nechutnají. Neurazilo, nenadchlo, akce ale klasicky fajn a hudba též.

Kořist (2019)

Aja mě zatím ještě nezklamal a když vyplulo na povrch, že bude točit Horor zrovna o aligátorech, smutně jsem si povzdechl. Nemusím, nebo spíš jsem zatím ještě nenarazil na parádní Horor s krokodýlem, se žralokem, hadem a já nevím co ještě, ale Aja to zvládl s aligátorem !! Rychlí rozjezd, výborná, temná atmosféra, kdy jsem chvílemi skoro nedýchal, párkrát jsem dostal šok, nechybí utrhané končetiny, vynikající hudba a role, jak vyšitá pro Kayu. V rámci žánru Animal / Horor, je tohle topka a já si troufám říci, že líp už to prostě natočit nejde. Konečně !! Ajo, za Sugar, to máš za pět.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Statham je u mě Topka od prvního Kurýra, viděl jsem s ním všechny filmy a když se poprvé objevil v sérii Fast & Furious, byl to můj splněný sen. Po filmu MEG: Monstrum z hlubin, jsem napsal komentář, že Statham už má také svůj věk a že budu rád za každý jeho další film, jelikož si myslím, že jich už tolik nebude a hlavně po Kurýrovi, Expendables (4. díl zatím jeho poslední akční film na obzoru) a F&F, už nevím co by mohlo dalšího přijít za akční pecku, takže jsem za tento díl víc než rád a zklamaný nejsem ani náhodou. Samozřejmě, je to občas blboučké (závěr s vrtulníkem), ale s tím se musí dopředu počítat. Akce je tu dechberoucí (honička v McLarenu brutální !!), padají tu hlášky, Idris Elba vynikající záporák a jako třešnička na dortu, nádherná Vanessa Kirby. Co víc dodat, parádní, akční nářez, přesně, jaký jsem očekával.

Dětská hra (2019)

Před rokem jsem viděl Chuckyho kult, ze kterého jsem byl dost vystříkanej a vlastně hned poté, přišlo oznámení, že bude reboot celé série a já se dost těšil. Bohužel, se mi ale tahle novinka moc nelíbí. Nikdy jsem nějak Chuckyho moc nemusel, ale právě 7. díl byl masakr jak blázen s parádní atmosférou z blázince. Tohle je takové nemastné, neslané, až moc moderní mi to přišlo, Chucky nevypadá vůbec strašidelně, vražd je tu dost málo a ten závěr stál za vyliž prdel. Štěstí, že to bylo alespoň sem tam vtipný a zasmál jsem se a potěší i sexy Aubrey. Hodně slabé 3 hvězdičky.

Trhlina (2019)

No občas potěší i takovýto druh hororu, navíc ze Slovenska, tak proč ne. U obrazovky mě udržela skvělá, chladná atmosféra a také temný les, kde jsem chvilkami propadal strachu, což už je co říct. Herecké obsazení dobré, finále tísnivé. Horor vhodný pro chladný, deštivý, podzimní večer.

Hellboy: Královna krve (2019)

Přiznám se, že jsem nečekal takovej nářez, ale to asi skoro nikdo, kdo pálil za PĚT. Hellboy není moje srdcovka, ale vztah k prvnímu dílu mám (v té době snad můj první film na DVD přehrávači). Je to hodně Fantasy/Horor a to mi právě sedlo. Několikrát jsem se zasmál, brutální je to víc než dost, takové Gore, kdyby bylo v čistém hororu tak chčiju blahem a k tomu všemu krásná, zlá Jovovich. Jo, já jsem nadmíru spokojený, super relax. Škoda, že jsem prošvihnul kino, byl by to ještě několikanásobně lepší zážitek. 90%

The Furies (2019)

Kurva to byl ale začátek, jak se patří, na nic se tu nečeká a než jsem si uvelebil svou prdel do sedačky, máme tu hned první masakr a dá se říct, že jeden z těch nejlepších v The Furies. Gore a masky naprosto parádní, ale IQ hereček, které ani nejsou moc pěkné to celkem dost kazí. Doufám, že závěr, byla ochutnávka na další díl a pokud to bude mít větší rozpočet, mohla by to být Gore pecka roku, no uvidíme. Na první film režiséra, to nebylo vůbec špatné. (122. hodnocení)

Anna (2019)

Luc Besson opět válí. Mám slabost pro Rusko a bloncky. Škoda, že to nemělo víc akce, ale když už tu nějaká byla, stála za to a nechyběla ani brutalita. Ruská Anna Wick :-)))

Ostrým nožem (2019)

Dost silné drama. Na Slovensko velice kvalitní počin. Jen škoda, že Moloch a spol. cca 3 minuty z celého filmu.

Replicate (2019) odpad!

To se dalo čekat od rejži, když natáčí takové TV sračky a tohle je další do jeho sbírky. Jako bych se díval celou dobu na film v TV Barrandov. Strašně amatérské, hlavní trio celkem ujde, ale jinak ... jak by řekl můj děda, TO BYLA ALE KOŇINA !! A Andi Matichak z Halloweenu do tohodle ? uuuf .. nevím za co bych měl dát alespoň hvězdu a proto jí ani nedám. Gore - 0, Atmosféra - 0, Napětí - 0. Konec jsem musel přetáčet, to se prostě nedalo. Nedoporučuji. 161. hodnocení.