• Thriller

Řbitov zviřátek (2019)

Čekal jsem o něco víc. Původní dva díly jsem viděl v dětství a skoro vůbec si je nepamatuji, ale nějaká ta vzpomínka tu je. No, nejvíce se mi líbil samozřejmě kocour Church (RIP), atmosféra také nebyla špatná a závěrečná scéna s dítětem v autě byla vynikající. Avšak něco tomu chybělo, za několik dní, si na Řbitov zviřátek už zřejmě ani nevzpomenu.

Alita: Bojový Anděl (2019)

To co jsem nedostal u filmů Ready Player One či Smrtelné stroje, zde jsem to dostal se vším všudy. Fascinující, dechberoucí podívaná. Nemám slov, nádherný film a určitě se na Alitu podívám ještě několikrát.

Breakout (2007)

K filmu jsem se dostal díky skladbě Stress .Dur dur D`etre Billy. Z Breakoutu bych byl vycákaný cca 10 let nazpátek. Na Švýcarsko celkem fajn.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Já jsem spokojený. Ale to bude tím, že jsem od toho moc neočekával. Ve výsledku je to fajn příjemná podívaná, roztomilý Pikachu a celkem dobrý příběh. V dětství jsem Pokémony žral, takže příjemná nostalgie, ale také bych více uvítal, aby to bylo věrnější více seriálu - lovení a souboje v arénách. Relax.

Killer: Malevolence 3 (2018)

Celkem fájn nízkorozpočtový slasher. První díl (2*) mám snad ještě někde na DVD a vůbec si ten film nepamatuji, druhý díl jsem neviděl. Ten rozpočet jde tady hodně znát a docela se divím, vždyť od Malevolence 1, je to už 15 let zpět, proboha. No, co chválím je hudba, celkově i napětí, slušná atmosféra a co Killera drží nad vodou v mých očích, jsou pěkný holky, kdy se snad každá předvede ve spodním prádle. Co se týče Gore, tak tady se mohlo dost přitvrdit, přeci jen píchání nožem už vyšlo z módy a jediný kdo si to může dovolit je pouze Michael Myers. Třetí * je za ty slečny, na které se dívalo celkem fájn, hlavně na tu hlavní postavu. Dokoukat se to dá, ale příště už to chce od režiséra něco modernějšího, s vyšším rozpočtem a myslím, že by to mohlo dopadnout o dost lépe. (54. hodnocení)

Vražda na jachtě (2019)

Už jsem si myslel, že nedojde na honičku, no závěr to alespoň trochu napravil, jinak bych zůstal na 2*. Pokud čekáte komedii, tak na tu rovnou zapomeňte a na akční film už tuplem. Potěší fájn obsazení a lokace.

Srážka (2016)

Velkým plusem, je hlavní duo, na které se kouká dobře, i když se do poloviny téměř nic neděje. Akční scény, i když jich moc nebylo, jsou celkem fájn, ale nic z čeho bych si sedl na prdel. Hlavní hrdina má štěstí tři prdele, kdy i po dvaceti kotrmelcích v autě vyvázne pouze se škrábnutím ( Citroen C5 ? je sakra bezpečné vozidlo ! ) Solidní obsazení, ale bylo to takové nemastné, neslané. Škoda, že se neukázal Semir Gerkhan :-))

Muck (2015)

Sice jsem skoro 3/4 filmu nevěděl která bije a neměl jsem nejmenší tušení kdo, co, jak a proč, ale od začátku tu pobíhají holky ve spodním prádle (Lauren Francesca je tu kurevsky sexy), každá se tu převléká a svléká a tahle jde do sprchy, no prostě není tu nouze o pěkný zadečky a kozičky a to já rád, když se toho rejža nebojí. Párkrát jsem se i zasmál, pár hlášek tu je. Vše ostatní - příběh, Gore, dialogy - celkem o ničem, ale jednou za čas to chce nějakou amatérskou záležitost a snažit se spíše vyhledat ty pozitivita. Pokud bude Muck: Chapter 1 kvalitnější, určitě to bude stát za to.

Dokonalost (2018)

Spíše než Horror je to psycho drámo, ale i tak jsem za tento dost originální filmeček od Netflixu - opět, dost rád. Sám jsem si nedokázal představit o čem film bude, jelikož jediný co jsem viděl byl poster s dívkou co hraje na hudební nástroj, ve výsledku fakt originální počin. Potěší příjemná lesbická scéna, pěkná hudba a za top scénu považuji jízdu autobusem s následnou amputací. Trochu se pak vše zmírnilo, ale závěr byl pěkně úchylný a s opět vydařenou amputací. 4* asi nedám, jelikož nudných pasáží je tu více a mohlo se přidat i na brutalitě. Ale i tak se Netflix opět vytáhl.

My (2019)

Za mě skoro odpad. To je tak, když vám nesedne rodinka už od prvních minut v čele s hnusnou Lupitou, o kterou bych si ani kolo neopřel, vážně, bylo mi na zvracení, čím déle jsem ji sledoval a k tomu se zanedlouho přidají jejich dvojníci, postížení dvojnicí. Naháněčky a vše ostatní strašně nudí, ale opravdu strašně moc, atmosféra je spíše komediální, myšlenka a hudba fájn, ale tohle už nikdy víc. Get Out bylo super, tohle stojí za velký černý hovno.