• Thriller

John Wick 3 (2019)

Rozhodně o dost lepší, než druhý díl, který se mi moc nelíbil. Parádní akce, výborné lokace a přidalo se i na brutalitě, paráda. Těším se na čtvrtý díl !

Syn temnoty (2019)

Konečně děcko, které má pořádný koule !! (nemám rád děti v hororech). Jako celek je to takové nemastné, neslané, díky bohu alespoň za Elizabeth Banks. No a Gore, to je to nejlepší na celém filmu. Asi nejvíce si zapamatuji scénu s okem a celkově celou tu scénu s mámou, to bylo opravdu dobré. Za tu podařenou brutalitu hvězda +

Talon Falls (2017)

Tak nějak jsem si při sledování říkal, že by to mohlo klidně překonat letošní průser Hell Fest, ale bohužel. Rozpočet jde tady hodně znát, hlavně u scén mučení, které bylo strašně nudné a stokrát a lépe viděné už jinde. Chyběla nahota, pořádné gore, atmosféra, no vlastně úplně vše.

Gringo: Zelená pilule (2018)

Asi 2-3 jakože wtf scény, jinak pouze nuda, která nebrala konce. Ztráta času.

Nebojte se tmy (2010)

Škaredé, ufňukané, dementní, vzteklé děcko, které může za to, že mi zkazilo dnešní večer. Tohle přesně na Hororech s harantama v hlavní roli nesnáším. Nuda jako blázen, Katie Holmes stála taky za hovno. Pohádka pro děti.

Bílé maso (2008)

Po 11 letech už ničím zajímavá kriminálka. Délka je ulítlá. Natočeno výborně, atmosféra dobrá.

Gerald's Game (2017)

Hodně velká nuda s dědkem v trenkách, který mi lezl postupem času dost na nervy. Horor v žádném případě ! A jak již psal EvilPhoEniX, Carla je stále kus (škoda, že se nepředvedla víc) - jedna hvězda a druhá za jedinou krvavou (za to celkem solidní) scénu s rukou. Škoda, čekal jsem víc.

The Canal (2014)

Už jenom ta 1/3 filmu byla pro mě dost nepříjemná, nevím proč, ale ta nevěra tu byla zfilmována "dokonale". Atmosféra gradovala každou minutou až do samotného závěru, které jsem tak trošičku vnitřně očekával, ale bylo to ještě tvrdší a bezcitnější. Absolutní atmosférická bomba. Takový pocit beznaděje jsem při sledování filmu už dlouho neměl. Vynikající.

Plán útěku 3 (2019)

Po mega ultra sračkoidním druhým díle, přichází pouze sračkoidní třetí díl. Nevím co to mělo být, ale byla to opět velká, amatérská nuda. Nejhorší filmová trilogie. Katastrofa, co ten Stallone na starý kolena vyvádí.

Kvílení (2016)

Zatím to u mě v Hororovém žánru z Jížní Koreje vede I Saw the Devil, ale i další pěkné kousky, jako třeba Vlak do Pusanu či Případ Kim Bok-Nam. Kvílení je ze všech nejdelší a i bohužel nejnudnější a hlavní postava policajta byla opravdu na facku, občas to byla jedna velká parodie. Krom scény v nemocnici s chlápkem na lůžku, mě nic neoslovilo. Spolu s Pengabdi Setan, veliká zklamání, ač natočeno je to perfektně.