The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Nehodnotím. Třikrát jsem se na to začal dívat a třikrát jsem skončil... Nikdy jsem nedokoukal ani první díl. Někde je chyba. I ve mě.

Roger Waters: The Wall (2014)

Nehodnotím. Vizualizace za *****! Ale nejsou to Pink Floyd. Ta hudba zní jinak. A to platí i u Davida Gilmoura.

A Walk in the Woods (2015)

Staříci na výletě, vtipné, dobré, s pěknou přírodou, bez filozofování (podle některých je ho tam plno), normální film na nic si nehrající, pobavil... zkrátka odpočinkový film, který je možná lepší, než je vidět na procentech. Ale to mě zde moc nepřekvapuje. Všichni jsme tu kritici a umělečtí vědci :-) Já taky.

Stezky slávy (1957)

Věděl jsem (a vím), že vojenské myšlení je "báječné a chytré", a má svůj život a pravdu. Zelení, (ne ti od přírody), se mnou nesouhlasí, protože jen díky nim, žijeme v míru! Ale znali bychom to slovo, kdyby nebylo válek?

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Nehodnotím. Jeden a půl dílu a konec. Pro mě. Nechápu, nerozumím tomu, nemám smysl pro humor a nejsem jako 87% čsfd.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Nevím, jestli jsem to s tím hodnocením nepřehnal. Pilot byl super. Ale to tak bývá. Do trailerů nacpou taky to nej z filmu, který pak stojí za to. Ale zpět k muži z podzámčí. Další dva tři díly dobré, a potom se v tom plácali, až nakonec uplácali... Nenapadá mě slovo takové, abych něco neřekl, co nechci slyšet. A něco neprozradil těm, co to neviděli a chystají se na to.

1944: Přinuceni k boji (2015)

Skvěle vystavěné příběhy, mini i mikro příběhy jednotlivých postav, které trvaly tak dlouho, dokud nepřilétla střela a příběh ukončila. Není komu fandit (i když někdy jsem fandil elektrikářům, těm s těmi blesky), ale nakonec nebylo vítěze... Skvělý film.

Domek z karet (2013) (seriál)

Nehodnotím. Kultovní seriál! To je teď móda! Všechno je kultovní! Čtyři díly a ukončil jsem to. Ukecaný seriál. Parafrázuji Amadea: "Příliš mnoho slov."

Gangster Ka (2015)

Normální film o normální době, ve které žijeme. Nic nového se nedozvíme a nic převratného neuvidíme. Jeden z mnoha filmů, na který brzo zapomenu. A zase ta světová móda, hudba, bez které se žádný rozhovor ve filmu neuskuteční.

Andělé všedního dne (2014)

Zase po dlooouhé době jsem se díval na Viewegha. Lépe řečeno, dodíval. Do konce!!! Nemám ho rád (nevím proč). Film je to normální, hezky natočený, pěkné nápady. A to je tak vše. Jako bych se díval na Město andělů (to jsem taky viděl z rychlíku).