• Pohádka

Přežili jsme Ardeny (2003)

Když někdo přijede autem na samotu v lese, normálně zaparkuje a pak náhle v tom autě není benzín, tak se tomu můžu jen smát. A to nebylo jediné...

Teletubbies (1997) (seriál)

Vůbec si netroufám tohle hodnotit, ale je pravda, že je to přesně uzpůsobené chápání těch nejmenších - jednoduché, barevné, opakující se pořád dokola. I můj syn kdysi dělal pápá a smál se, když viděl vycházet sluníčko. Myslím, že to na něm žádné následky nezanechalo:-)). Nám to ovšem přijde děsně infantilní a debilní. Asi bychom jinak ani nebyli normální:-).

Šogun (1980) (seriál)

Četla jsem knížku, takže jen čtyři.

Sirotčinec (2007)

Po dlouhé době jsem se u hororu konečně opravdu bála. Po všech těch vyvražďovačkách hodně příjemná změna. Film má výbornou atmosféru, která vás doslova přimrazí na místo a máte pocit, že si musíte zakrýt oči, i když ani vlastně nevíte, čeho se konkrétně bojíte. Spolu s "Těmi druhými" řadím k nejlepším hororům poslední doby. Jen víc takových.

Cesta do fantazie (2001)

Tak tahle pohádka mi přišla strašně dlouhá, nudná a neuvěřitelně studená.

Dobrý voják Švejk (1956)

Švejka nemůžu v jakékoliv podobě, takže hvězdičku jako omluvu panu Hrušínskému, ale tenhle film jsem nikdy celý neviděla a určitě nikdy ani neuvidím.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Hvězdička dolů za strašného Dušína. Toho jsem nikdy nevydejchala.

Mlha (2007) odpad!

Tak tohle je jeden z nejhorších filmů, jaký jsem kdy viděla. Nuda, nuda, šeď. Celou dobu jsem měla pocit, že všechno už jsem někde viděla. Naprostá béčková slátanina. A jak to dopadne mi bylo jasný hned, jak řekli, že mají poslední čtyři náboje:-). ...Skoro po dvou letech musím dopsat, že u nás doma je tento film synonymem pro největší škvár. Jak vidíme u něčeho dobré hodnocení, říkáme: aby z toho zase nebyla Mlha :-D.

Krakatit (1948)

Z tohohle filmu mi vždycky běhal mráz po zádech.