• Pohádka

Kráva (1993)

Skvost. A přitom příběh snad nemůže být prostší. Těm lidem věříte každou kapku potu, tuhle dřinu si snad ani nedovedeme představit.

T.M.A. (2009)

Už si pomalu zvykám, že jdu proti proudu. Mně se to totiž líbilo. Ten film má atmosféru! Ta mi u většiny hororů chybí. A musím pochválit kameru. Protože se jedná o duchařinu, nemám problém s nějakými nesrovnalostmi. To mi víc vadí film, který se tváří velmi reálně a pak tam pobíhá nesmrtelný probodaný prostřílený chlap a vesele likviduje všechno okolo. Pod dojmem zdejších komentářů jsem nic nečekala, takže pro mě velmi příjemné překvapení.

Jezero smrti (2008)

I když líto mi jich fakt nebylo. Typ lidí, kterým ty problémy snad i přejete, neb si o ně od začátku říkají.

Poslední dům nalevo (2009)

Psema mi tu mluví z duše. To bylo tak nudný a debilní, že jsem se tomu ani nemohla smát (kromě scény, kdy se snažili toho omláceného, probodaného, ale stále velmi čilého chudáka utopit ve dřezu a on si vytáhl špunt:-))).

Jménem krále (2009)

Jsem ráda, že jsem viděla v televizi, v kině bych si připadala ošizená. Takhle jsem spokojená, moc hezký příběh, jen mi občas vadila rádoby originální kamera a se souboji si režisér evidentně nevěděl rady. Jo a někdo (viz.arachneuss) tu měl nápad na seriál - tak to by mohlo být super.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Už dlouho mám pocit, že nejdebilnější pohádku roku dostáváme pod stromeček. Jsem ráda, že letos to neplatí. Láska rohatá je milá díky Táně Pauhofové, vtipná díky Jirkovi Mádlovi a taky trochu horová díky zlatejm vočím Nadi Konvalinkové:-).

2012 (2009)

Sympatické je, že se film netváří zase tak vážně, takže ty blbosti do něj vlastně patří a člověk nad nimi může přimhouřit oko. Prostě mě to bavilo.