Rozum a cit (1995)

Neda se na to dyl divat.Je to tak protivne uplakane udoli.Uplne nemam rada tyto radoby neohrozene hrdinky,ktere daji vsechno za stesti druhych. Jestli je to tak i v kizni predloze,tak neni o co stat. Tento film mi nemel,co nabidnout.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Bez Aslana? Bez tajemna,bez napeti.. Prvni dil bylo skutecne dobrodrustvi,ale tohle je jen nevyslysene volani o pomoc.. Jak se ten film tahl a pritom nemel kus zajimaveho deje. Skoda.

Pokání (2007)

Je jen tragická láska.. ta pravá láska?

(1998)

"POČÍTAČ VYCÍTÍ SVOU KŘEMÍKOVOU POVAHU A VYTISKNE SVÉ INGREDIENCE." Tak tohle byla poslední kapka, kterou jsem mohla snést. Už před tím mě velmi iritovala kamera, zejména pokud se v nejednom okamžiku nestále točila dokola nebo třásla. To moje trpělivost nezvládla a musela jsem odvrátit zrak. První mínus. Pak mě štvala scéna, ve které neustále vyzvání telefon tím nepříjemným zvukem. Druhé mínus. Přidá-li se k tomu výše zmiňovaná věta, tak zážitek se nekoná. Je to velká škoda, zajímalo mě, co z toho Aronofsky vymáčkne, protože jeho konce jsou vždy vrcholem díla. Já mám navíc symboliku a domýšlivost ve filmech ráda, ale tohle je nesmírná HOVADINA.

Fontána (2006)

Tak to nádherně polichotilo a počechralo moji nezměrnou fantazii. To byla taková nádhera a souhra obrazu a hudby. Škoda jen, že to bylo tak zvláštní celé. Ale jinak Darrne, jsi neskutečný scénárista a režisér! Ta scéna ve vaně byla úžasná.

Requiem za sen (2000)

Darren se toho vážně nebojí. To mám ráda! :). Avšak celé to na mě působilo takovým zvláštním dojmem. Drogy se v mém blízkém okolí díky bohu nikdy nevyskytovaly, takže jen kvůli tomu je to celé téma pro mě tak trochu zvláštní a nepřijatelné. Avšak závěr filmu a jeho nastíněná myšlenka, že lidé neumí žít své životy a za svůj sen obětují cokoliv byla velmi silná. Darrene, jsi silná tvůrčí osobnost. Jen tak dál! :)

Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

Ničím mě to nezaujalo. Zejména ti soutěžící mě za celou dobu nezaujali.

Atlas mraků (2012)

Méně je někdy více. Bylo to příliš překomplikované a časová stopa tomu moc nepřidala, 3 hodiny jsou skutečně moc dlouho na to, aby člověk udržet takovou pozornost, jakou tento film potřebuje. Bylo taky dost složité dávat pozor, když se doby, scény, lidé měnili z minuty na minutu. Pro mě je v jednoduchosti síla a tohle si myslím, že by si trochu větší jasnost a přímou linii zasloužilo. Výsledná myšlenka, pokud jsem ji pochopila správně, byla velmi zajímavá, ale celé to bylo pojaté špatně. Moc mě to neohromilo. Podívala bych se na to i znovu, ale ty 3 hodiny už na to znovu asi nenajdu.

Donnie Darko (2001)

Naprosto dech beroucí! Celá ta atmosféra, na nic si to nehrálo, bylo to bezprostřední a to se mi neskutečně líbilo. Pochopitelně mě celou dobu zajímalo, jaká bude hlavní myšlenka firmu a jak to nakonec skončí. A pak to přišlo a já jsem už dloouho neviděla takhle jasný, krásný konec se smysluplnou pointou. Pak mě překvapilo, když mi přítel řekl, že to nepochopil, protože dle mě to bylo zcela jasný, žádný prosto pro otázky.

Legendární parta (2012)

Pěkné, roztomilé, zajímavá animace.., ale na mě tam bylo moc fanfár, pozlátka a dětí.