Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Dojalo mě to. Až do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to skončí a za to si Tim zaslouží můj obdiv a jedno velké díky! Dlouho jsem toužila po tom bádavém filmovém pocitu, kdy mi hlavou běží různé kombinace konců, které postupem času řídnou, až zbude ten jediný pravý.Je to prostě inteligentní animovaný příběh s nádechem černého humoru, který mám na Timovi ráda!

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Je to sice hloupost na entou, ale já jsem to jako dítě občas sledovala a do teď si některé scény pamatuji, takže něco v tom asi bude ;)

Amazing Spider-Man (2012)

Tak přesně po 10 letech se nám představil nový Spidy. Vím, že z komiksového světa skutečně Amazing spider-man existuje, ale čekala, že to bude odnož klasického pavoučího muže s novým příběhem. Netušila jsem, že půjde o vynovený remaik Spider-mana s Tobeym. Tak jsem si říkala, jestli je to nutné, protože ten původní má na kontě pouze 10 let... Přes všechny tyto moje úvahy Vám však musím oznámit, že mě se tento výsledek líbil mnohem víc. Jednak se mě potěšilo, že vypadly některé scény, které mi už předtím tak nějak neseděly a vůbec všechno mělo šťávu a vtip. A taky musím říct, že jsem se zamilovala do Andrewa. Aaach, ten je v roli Petera Parkera o tolik lepší než Tobey, není to takový moula a je k sežrání.... HOLKY DO KIN!!!! :)

Čtvrtý druh (2009)

Samo o sobě to není špatné ani hodno takové hodnocení, jaké jsem mu uštědřila. Jenže když už se do něčeho takové filmaři pustili a šli do toho s tím, že tam dají i pravé záběry a našroubují ho na hraný film, tak by si to zasloužilo i poctivé zakončení. Takhle to skončilo a neskončilo. Buď si měli závěr vymyslet sami, anebo to měli zakončit důstojně, jako otázku do větru, ale s takovou nemohu jinak.

Vrah ve mně (2010)

Po necelé půl hodině jsem to chtěla vypnout. Jediné, co tento film, tento příběh má, je násilí, hnus, perverznost a zatuchlá smrt. Když bych to měla převyprávět, tak vůbec nevím, kde začít a co říct, protože to nemělo významný děj, jen prázdné scény, není se za co chytit. Když bych měla něco říct k hercům, tak jen tolik, že to byla další hrůzná stránka. Všichni hlavní protagonisté jsou pro mě béčkoví herci, vhodní tak do laciné komedie. Jessica je, i přes svou nepochybnou krásu, velmi špatná herečka a co se pak stane, když dostane i špatnou roli? Vznikne prázdná postava, která jen dodělává už tak hrůzostrašný film. Její smrt byla to ta nejhorší scéna jakou jsem ve filmu kdy viděla. Bylo to nechutné, násilnické a nesmyslné. A když o sobě distributor filmu prohlásí, že "je to film černější než film noire" uráží tím zejména sebe. Nevím, co temného je na filmu, který je protkán jen a jen brutalitou. Já bych tu mohla vyprávět do nekonečna jak špatné to bylo, protože na tomto filmu není vůbec nic pěkného, ani ta kamera!! A po tom úmorném čase jsem se konečně dostala na konec filmu a musela jsem se smát! Tak nesmyslný a trapný konec jsem dlouho neviděla..

Kung Fu Panda 2 (2011)

To jako vykradli Harryho Pottera a mysleli si, že když tam místo lidí budou zvířátka, tak to nikdo nepozná? Navíc už v prvním díle jsem jim prominula, že mistr Shifu zcela náhodou připomíná Mistra Yodu ze Star Wars. Některé vtípky by byly fajn, jen kdyby na mě nepůsobily tak lacině. Celkově je spíš průměrná pohádka.

Pocahontas 2: Cesta domů (1998)

Když už se v následujícím dílu čehokoliv objeví "video film" je to vždy známka toho, že nic dobrého to nepřinese. Bohužel tohle ztratilo svůj pověstný šarm z první Pocahontas. Navíc jsem byla trochu šokovaná, že i v kreslené pohádce z roku 98 stojí žena mezi 2 muži.. A nakonec si ani nevybere toho pravého! Tím úplně potopili romantický příběh z prvního dílu..vrrr.

Bruno (2009)

Tak tohle si absolutně nezaslouží můj čas! Kamera je otřesná a to doslova, třepe se jako ňadra vyvinuté běžkyně. Postava Bruna je až natolik otravná, hloupá a nechutná, že se na to nedá dívat. Vtípky by se tu najít daly, ale jsou takový nucený, jako by vám při tom máchali hlavu v ledové vodě a zároveň křičeli: "Teď, směj se, směj se!" A vám se chce spíš zvracet.. Třešničkou na dortu byl fakt, že Bruna daboval chlápek, který dává hlas Spongebobovi... zkáza dokonána? Skoro.. ty lidi dabovalo snad celé pobřeží bikin!!!

Princ z Persie: Písky času (2010)

Tak já jsem asi šáhlá nebo nemám vkus, ale mě se to neuvěřitelně líbilo! Příběh začal jako pohádka a jako pohádka také skončil, možná je to něco, co na dnešním uspěchaném světě postrádám a možná mám jen přeci jen ty klišé konce ráda. Navíc mě ohromila ta Jakeova technika boje a taky to, že tam po těch budovách poskakoval jako Ezio z Assassin's Creed, můj velký hrdina. Navíc nosil i kápi jako on. A Jake jako herec, a hlavně muž, mě přikoval k obrazovce. Každé jeho gesto a pohled mě rozpaloval. Jsem jen normální žena, mám prostě své slabosti O:). Verdikt tedy zní: odhoďte své předsudky a tvář kritika a užijte si to..

Ramona (2010)

Jedním slovem ta Joey King je skvělá! Doufám, že ještě budou další příležitosti, kde se na její talent budeme moci dívat. Ramona je povedený rodinný film, který má jak děj, tak nápad a švih s trochou humoru a prostě skvělou hlavní hrdinku. A to se běžně nerozplývám nad dětmi.