Hostina se smrtí (2009) (seriál)

Některé rodinné tradice jsou skutečně zajímavé až strašidelné. Zvlášť když otec chudé rodiny vypráví, jak musí připravovat jedovatou hlízu, o které není nikdy stoprocentně přesvědčen, že všechen jed se dostal pryč a jeho rodina tento oběd přežije. A některá jídla jsou jen rozmary bohatých, kteří neví, co se životem. Ale i tato obrácená strana života je ve svém protikladu velmi zajímavá. PS: já bych z toho nejedla nic! :D

Utajený šéf - USA (2010) (seriál)

Od Spektra bych čekala víc. Je to normální populistická reality show, nic objevného natož naučeného.

Sběrači (2009) (pořad)

Jako k čemu to je??? K čemu to je, když je to nechutný a ještě tam ani nikomu nepomůžou! Nechápu proč ti rádoby aprobovaní specialisté se k nim chovají pořád tak v rukavičkách a trpí jim to chování. Nakonec ještě odjedou a bordel je v tom domě stále...vrrrr.

Veterináři v divočině Aljašky (2008) (seriál)

Ten veterinární seriál sám o sobě není tak zajímavý nebo poutavý. Ale ty aljašští lidé jsou tááák vtipní a zajímaví! :D To, co dělají a jak to dělají a někdy mi stačí i jen to, jak vypadají a mám dost :D

Riskantní natáčení (2006) (seriál)

Těžká práce dokumentaristů a kameramanů zejména, bývá někdy pěkně nevděčná. Být kameramanem je nebezpečné a navíc za to mnohdy nesklidíte ani takové ohlasy. Celou dobu jsou za kamerou, divák o nich nic neví a když se náhodou stane nehoda a někdo umře, tak se řekne jen umřel "nějaký" kameraman. Já, jako nadšený fotograf amatér, co stojí taky věčně za oponou, si to beru velmi osobně.

Návnada pro žraloky (2010) (TV film)

Vyprávění přeživších a svědků a k tomu chabá rekonstrukce, občas nějaký ten autentický záběr. Nic převratného, od animal planetu bych čekala větší zaujetí pro věc. Chybělo nějaké vysvětlení, závěry a hlavně nějaká ta pořádná obrana žraloků.

Sám v divočině (2009) (pořad)

Je to sice morbidní a surové zachycení divočiny a života v ní, ale také je to nelítostné a brutální sesazení člověka a jeho vnímání na úplné minimum. Nemyslím si, že kdyby tam byl kdokoliv jiný, i odvážnější a houževnatější, tak že by tam ty 3 měsíce vydržel. Pravda je skutečně taková, že tento dokument vypráví více o křehkosti lidské duše a ztrátě fyzických sil, než o praktikách přežití v divočině. Ale stejně si to zaslouží vaši pozornost, i když to Ed Wardle nakonec celé 3 měsíce nevydržel.

Coco Chanel (2009)

Coco Chanel byla nádherná žena. Stejně tak Audrey Tautou, a proto si neumím představit lepší volbu pro její ztvárnění! Ještě jako bonusem je jí nesmírně podobná. Audrey i Coco jsou pro mě 2 velké ikony, 2 ženy s obrovskou osobností a charismatem. Takže tato kombinace byla přesně pro moji duši. Musím se však přiznat, že jsem měla daleko jiná očekávání, než čím tento životopisný film ve skutečnosti je. Čekala jsem, že průřez života Coco bude obsáhlejší, že se nezaměří výhradně na jedno období její života, ač souhlasím, že šlo o významné období. Těšila jsem se na větší pozornost její jedinečné tvorby a vzniku prvního butiku s dámskou módou. To bylo pro mě menší zklamání. I přesto jsem se však nemohla na Audrey vynadívat. Je to vynikající herečka a touhle rolí by si zasloužila ne jedno ocenění.

Méďa Béďa (2010)

Tak tohle byla nuda. Snad ani děti tohle nemůže bavit.. ?Jediným světlým momentem byla vtipná žaboželva, no ale to jsou asi 3 vteřiny z celého filmu. Méďa Béďa ani bubu absolutně nevystihli smysl prapůvodních animovaných medvědů.