Hanebný pancharti (2009)

Je velice málo filmových počinů u kterých nechci a asi ani nejde najít nic co bych mohl vytknout a právě tento Tarantinovo počin(a to se opravdu pokuším nebat v potaz ,že je to můj oblíbenec) si dovolím zařadit právě mezi ony filmy,který jsou pro mě osobně filmový klenot!Výborné po všech stránkách..scénář,kamera,herecké obsazení a neposlední řadě hudba!100%

Pařba ve Vegas (2009)

Tak tomuhle se říká komedi ve starém dobrém stylu!Perfektní humor,špičkový děj,který musí pobavit snad všechny diváky!Výtečné!

Symptom Pandorum (2009)

Dlouhém čekání na kvalitní sci-fi je konečně u konce!S příchodem Pandorum dostali moje divácké oči konečně pořádnou dávku sci-fi hororového napětí natočeného ve fakt prvotřídním stylu porovnatelném s Horizontem Událostí...ano až tak na mě film zapůsobil!Perfektní temné scény střídají akce a akce střídají psycho pandorum scény.Pro milovníky sci-fi je tento film bezpochyb povinnost.

Poslední dům nalevo (2009)

V záplavě posledních hororů/thrillerů je tento obvzláště kvalitní a vyčnívající!a díky za něj protože má vše co kvalitní horor má mít a to je pořádná dávka brutality,dobrý herce a hlavně napínavý kvalitní děj a já myslím že to tento film nabízí..

Krabat: Čarodějův učeň (2008)

Velice povedená a velice temná fantasy pohádka pro některé velice známá jako Čarodějův učeň.Celkem jsem se filmové podoby obával,ale naštěstí vše dopadlo řekl bych dobře z filmu od samého začátku dýchá velice temná a chladivá atmosféra a naštěstí vydrží do samého konce navíc podložená vynikající hudbou!Nechci zde porovnávat s animovanou geniální verzí českou od pana Zemana,ale myslím si že se za tu naší může tahle filmová verze klidně zařadit!

Andělé a démoni (2009)

Čekal jsem mnohem silnější film a opravdu jsem nečekal létat kněze vrtulníkem..více zklamání než radost!Myslím si ,že film svým obsahem mohl být mnohem zajímavější.

Přešlapy (2009) (seriál)

V závalu tuctové televizní zábavy je tenhle seriál jeden z těch,který mě celkem mile překvapil a zatím baví jeho parádně podávaný humor..snad vydrží.

Zábavný park (2009)

Komedie s nekomediálními prvky..nuda s nudmími prvky...možná jsem byl naivní a čekal víc ,ale přišlo mi to děsně předvídatelné a dobře koukatelné pro "náctileté" pro mne opravdu bohužel jen prázdný film s tématikou tisíkrát před tím viďenou a možná i lépe.