Zombieland (2009)

Výborná Zombie komedie a akční jízda která opravdu pobaví!Skvěle natočené bez jakéhokoliv náznaku nudy!Tohle je fakt zombie jízda jakou jsem si přál!Woodyho vidím rád každém filmu a musím dotad že část s Bill Murray mě fakt překvapila a velmi a to hlavně potěšila!

Harry Brown (2009)

Drsný thriller se straříkem Harry Brownem,který si vybral ke svému stařeckému oddechu hodně špatné místo a nebo spíše se z jeho dříve příjemného domova stává gheto všech možných drogových uživatelů a kde jsou uživatelé jsou i dealeři a problémy.Harry žije sám a v jeho okolí je pouze jeho přítel Leonard Atwell a právě toho připraví o život parta těchto zmetků.Protože policie a spravedlnost není schopná vyřešit a potrestat Leonardovu zbytečnou smrt veme Harry jakožto ex.mariňák spravedlnost do svých rukou.....Výborný Michael Caine v roli Harryho opravdu zahrál výborně!Scénář je sice přesně ten který jsme viděli již v několika zde v komenářích zmiňovaných filmech,ale přesto mě tento thriller nesmírně bavil a naplnil můj filmový den tím čeho jsem chtěl dosáhnout!Mít sousedy jako je Harry a nebo Walt Kowalski z filmu http://www.csfd.cz/film/240479-gran-torino/ jistě by se nám žilo lépe :-)

Zrození naděje (2009)

Další amatérská výprava do středozemě nám odvypráví starý příběh o setkání Arathorna a Gilraen,kteří přivedli na svět Aragorna.Příběh vypráví o statečnosti hraničářů jejich životě a jechi prvotnímy problémy s nájezdy skřetů.Výborná a za zmínku stojí akční stránka filmu hlavně tedy pak ona konečná obrana vesnice.Občas film působí zdlouhavě,ale tvůrci nás chtěli co nejvíce seznámit s historiií středozemě.Výborně natočené až se mi nechtělo věřit že jde o amatérský fanfilm.Hudba střih i dokonce herecké umění je opravdu na hranici profesionální úrovně-někteří profesionální režiséři by si měli brát velký příklad jak se dělá film.Hodnotím na plný počet právě s nadhledem že se jedná o fanfilm.

Velký průšvih (2002)

Velice příjemná a perfektně obsazená komedie,která vyniká svým originálním pojetím a tím značně vybočuje z řady klasických amerických komedií což mě bavilo!

Ctihodný občan (2009)

Po delší době opět pořádný krimi thriller jak jsem si představoval.Ctihodný občan je opravdu propracovaný pro mne do poslední chvilky napjatý film o spravedlnosti a pomstě.Film je natočen ve velkém tempu ve kterém jsem neshledal žádné místo kde by dal možnost divákovi nudit se.Velice padnoucí role G.Butlera,který se tímto filmem stává jedním z těch padouchů kterým při sledování filmu musíte fandit ať už páchá cokoliv.

Nezvratný osud 4 (2009)

Další díl této série je spíše speciální díl k 10ti letům od prvního dílu a tudíž nelze očekávat něco extra originálního v podstatě jde o takovou malou opakovací lekci..takže s tímto faktem jsem usedl do kina nasedil 3D brýle a nechal se vnést do filmu..ano nic nového pod sluncem,ale protože byl tento díl natočený hlavně kvůli 3D technologii a né se záměrem udělat za každou cenu další pokračování-..možná ještě nejsem dosti nasycen 3D filmy a také je dost možné se filmařům povedl záměr filmu..dostat mě na tento díl..mě se to líbilo,ale 3 z 5ti dávám pouze za 3D provedení vidět to v klasické verzi(což by mi přišlo zbytečné)ohodnotil bych na dost podprůměrnou...

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

Nejsem nijak velkej fanda této skupiny,ale ani nikterak mi nevadí ovšem při shlédnutí tohoto dvd musím uznat,že tato kapela opravdu patří k té pravé české pivní kultuře a že koncert je opravdu profesionální a takových rozměrů jaký u nás snad ještě žádná kapela neměla...proto si odemne zaslouží 90%..být víc znalec Kabátů dám jim plný počet.