Holky jsou fajn, ale pes je pes (2007)

Věřím,že si tahle romantická komedie své fandy najde ovšem já mezi ně opravdu nepatřím.Romantická rodinná komedie a klukovi,který neví jak na holky potká svou vysněnou slečnu,která je zblázněná do svého psa...Jak jsem již zmínil své diváky si určitě najde.

Spartakus (2010) (seriál)

Vycházející slunce v záplavě nových sérií seriálů pomalu vychází a začíná opravdu zářit...Jedná se o skvěle natočený remix 300 a Gladiátoral.Sledujeme život Spartacuse ihned po zajetí římany do gladiátorské školy.Velice povedené (sice již několikrát viděné) akční scény spolu s dramatičností,kterou seriál nabízí spolu zatím tvoří opravdu super celek!Jakmile člověk dokouká díl a ihned by chtěl vidět další znamená pro seriál vždy úspěch a Spartacusovi ho přeji!

Sejmi eso 2 (2010)

Tak tenhle film si z původního filmu drží pouze název..kvalita prvního dílu se zde nedá vůbec srovnávat.Přijde mi že tento film je pouhou vykrádačkou a nezachraňuje ho ani můj oblíbený Vinnie Jones.Kdyby filmů natočených tímto stylem nebylo již tolik bylo by mé hodnocení asi o 20% lepší ovšem takových scén jsme již viděli mnoho.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Příjemný "animák" obohacený velkou dávkou originality a fantasie motající se okolo jídla.A ta katastrofická zápletka opravdu pobavila!Pečený holubi létají rovnou...do vašich obrazovek či pláten.

Hranice ovládání (2009)

Opravdu náročný leč krásně pomalý z obrazů tvořený dost nepochopitelný zato příjemný film od kterého jsem se nemohl kupodivu odtrhnout i když má velké sklony k nudě,ale to už je dle oka každého diváka.

Náhradníci (2009)

Film v sobě skrývá velký potenciál,který ovšem nijak na povrch nevyplave...nabere spíš rychlost a než se rozkoukáte je konec...více slov pro tento kousek nenacházím.

Cedulky (2008)

Nádhera..zřejmně nereálné zato krásně natočené..

Pevné pouto (2009)

Spojit thriller a fantasy jsem si opravdu neuměl představit..P.Jackson nám servíruje nádherně vyprávěný,barevný příběh o vraždě 14ti leté Susie který opravdu skvěle kombinuje thriller s fantasy a dohromady tvoří úžasné filmové dílo!Malá Saoirse Ronan si mě získala hned od počátku tahle hočina hraje opravdu skvěle a navíc příběh svého krátkého života nádherně vypráví.Dramatická část filmu je opravdu kvalitní thriller s opravdu hodně nesympatickým vrahem.Celkově mám z tohoto dalšího P.Jacksona filmu svělý zážitek a rád si ho připojuji do své škatulky "nazapomenutelných filmů".

Město Ember (2008)

Příjemné rodinné fantasy,které nemůže urazit,ale bohužel ani ničím extra překvapit.Jako kniha si myslím,že musí být perfektní!Jako film průměrné.