Prokletý ostrov (2010)

Absolutní psychedelicko-realistický filmový výlet.Martin Scorsese ukázal světu,že prostě umí točit!Stálé houpání se mezi sněním a realitou dělá z filmu krásně zamotaný leč pozvolna rozmotávající se inteligentní a výborný film.Leonardo nám zraje jako vínko čím starší tím lepší nová herecká generace má čím dál tím více co nabídnout a to je ve filmovém průmyslu velké plus.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Špičkový fimový pohled do historie založení RAF.Nemám co bych tomuto filmu vytknul skvěle autenticky natočené a velmi poučné.Konečně jsem měl možnost se dozvědět jak to od kořenů až po ukončení vše vzniklo a jak tuto skupinu německá vláda řešila.

Mí přátelé, mé lásky (2008)

Zcela ničím nevyčnívající standartní romantická komedie,na kterou se celkem dobře dívá ovšem po sobě nezanechává nic.

V pasti - Katka (2001) (TV film)

Velice zajímavý leč poučný a děsivý dokument,který by se měl povinně promítat na všech školách.

Normal (2009)

Výborná kamera a smyslný scénář..designově opravdu dokonale provedené!Bravo!

Breakdance Girl (2009)

Tento hudební taneční film zjevně není má parketa.Standartní scénář a celkem slušné taneční výkony ovšem nedělají z filmu film.Věřím,že fanoušky tanečních filmů nadchne.

Rec 2 (2009)

Začínáme přesně tam kde jsme skončili..točíme stejným teamem a to mám rád takhle prostě "dvojky" mají vypadat...na místo podivné infekce přijíždí speciální jednotka a světe div se opět se stávají divy.Pokračování nechybí spád,akce a napětí a srozumitelnost!Výborné!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Ukázka toho čeho jsou lidé schopni dosáhnout za vidinou peněžní odměny..hmm ovšem uznávám,že je to koukatelné.

Vřískot (1996)

Dle mého názoru tento film vrátil horor do našich kin.