Na sv. Valentýna (2010)

Romantické filmy moc nesleduji ovšem tento film ve mě vyvolal pocit,že pokud by byli takovéhle kvality i ty ostatní romantické filmy tak je snad i začnu sledovat :D Výborná dějová linie a postupné propojování osob a dějů mě opravdu na chvilku zatáhla do světa romantiky.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Absolutní a skvělý mix všech žánrů!Velice překvapující a ničím nenudící film!..absolutně skvělá hudba a srdce hráčů pc her zde najde své :D

Kuky se vrací (2010)

Krásná pohádka,která mě na chvíli poslal do dětských fantastických snů...skvělý dabing!nemám co dodat!

Ivan Hrozný (2009)

Výborně zpracované cos se týká hereckého výběru a prostředí vůbec..ovšem pro mne nic neříkající kus historie..poučné leč zapomenutelné.

Super Mac (2010)

No nevím nevím pane Macgruber..spíše pociťuji zklamání a trapnost než kvalitní akční komedii ba ani parodií by se nadal tento film nazvat protože již samotný MacGyver /navíc můj oblíbenec/ už samotnou parodií je..Takže to nezachraňují ani "vtipné" hlášky o které se MacGruber snaží celý film..jeho nešikovnost ve mě chvílemi vyvolávala pocit sáhnout po tlačítku STOP ...nevím prostě zklamání je asi to pravé slovo.

Prázdniny (2006)

Příjemný lehce předvídatelný leč pro zimní večer u šálku kávy dobře stravitelný romantický film .

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Důstojné zakončení zeleného sympaťáka,kterému už stejně docházejí v tomto posledním díle nápady.

To byl zítra flám (2010)

Dost velkou inspirací byl scénáristům bezpochyby Mejdan ve vegas,ale zase tolik srovnatelná komedie to zase až tak není,protože zde se jedná o časový posun a tím je od Mejdanu rozdílná...a neříkám že není zábavná!Ale kvalit jaké jsem čekal nedosahuje i když dobře pobavila!

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Velice příjemný návrat mezi hračky nepostrádá opět svůj humor ani své útoky na emoce.Tyhle hračky si divák prostě musí zamilovat.