Jak se budí princezny (1977)

Jestli má česká filmová pohádková klenotnice více pokladů tak tato pohádka mezi ně neodmyslitelně patří.

Halloween II (2009)

Výborné přímé pokračování krvavé cesty Michaela...Rob Zombie nám nachystal opět horor jak má být a uzavírá tím svůj Halloween.Takto si já osobně představuji remake hororů ano přesně tak jak to dělá Rob a já se už ted těším na jeho další dílo!

Velké podmořské dobrodružství 3D (2009)

Zhluboka se nadechněte a nechte se provést krásným podmořským světem!Tomuto filmu není ani co vytknout je to krása..snad jen možná zbytečná délka,ale nenudil jsem se a ve 3D přináší opravdový zážitek!Tak vydechnout...

Džuon: Široi ródžo (2009)

Další ze série Ju-On bylo pro mne osobně celkem překvapení-mám tuto "ságu" celkem dost rád a právě tímto dílem přichází změna v neopakovatelnosti oproti předchozím dílům...sice celkem bez problémů odhadneme děj,ale lekací scény byli výborně natočené a obvzláště mě zaujal propletený a věkolika časech schodující se děj!Už se těším na druhou část!

Vzhůru do oblak (2009)

Velice příjemná pohádka,kreré nechybí řádné dobrodružství,krásný příběh a humor pro malé i velké diváky a nádherná animace pná barev.Obvzláště mě pobavil v dabované verzi Pavel Liška a kdybych měl shrnout celý dabing tak tentokrát se opravdu povedl!..celkově příjemné překvapení

To je Elvis (1981)

Výborně natočený dokument o nesmrtelném králi rock and rollu Elvisovi.Dokument mapuje celý jeho život od dětství po první krůčky úspěchu až k vrchlolu a smrti.Byl jsem velice překvapen,že ačkoli jsem Elvisův fanoušek v dokumentu se oběvují záběry,které jsem nikde předtím nespatřil..kamera nás zavede do jeho soukromí,ale i do doposud nezveřejněných koncertních videí.ELVIS FOREVER!

Moon (2009)

Čistokrevné Sci-fi drama jaké jsem toužil vidět...nezapomenutelná atmosféra osamění!Výborný Sam Rockwell si roli doslova užívá každou vteřinu.Velmi příjemný hlas Kevina Spacey v roli robota.Zcela originálně pojatý scénář nekopíruje snad nic ze sci.fi žánrů dosud natočených pro mne na sklonku roku velké překvapení!

Černej Dynamit (2009)

Jestli hledáte stylovýho černocha ovládají kung-fu,všechny tipy střelných zbraní,všechny tipy tupých i ostrých předmětů,chlápka ,který má každou ženu z města v pelechu a někdy i několik najednou chlápka co chrání vaše město zatím co spíte tak vás musím upozornit že jste ho našli a jeho jméno je Black DYnamite a v žádném případě ho nezkoušejte nasrat :-) Tak takhle na mě asi působila tahle komedie/parodie ve velkém 1970 stylu!Povedlo se vše od rekvizit po oblečení,střih kamera a neposlední řadě scénář opravdu vyhrabaný někde v zapadlém skladu sedmdesátých let.

Věda je zábava (2004) (pořad)

Být ještě dítě ocením toto rozhodně více :-)

Čtvery Vánoce (2008)

Ničím vevyčnívající průměrná komedie jak já říkám na nedělní odpoledne..prostě čajíček,který neurazí ani ve vás nenechá nic nezapomenutelného.