• Pohádka

Smrtelné stroje (2018)

Mozna trochu vykradacka, splacanina, ale ja se bavil. Nic me tam nejak zasadne nerusilo a predevsim se to vyvarovalo trapne vyumelkovanym "love" scenam. 70%

První člověk (2018)

Urcite by si tento snimek zaslouzil vice pozornosti. Moc se mi libilo zpracovani a predevsim asi kamera, ktera tak nejak svym trochu "amaterskym" ci snad roztresenym okem dala filmu jeste vetsi autenticnost. Dale bych vyzdvihl vykon hlavni postavy (Rayn Gosling), ktery by za tuto roli mohl dostat klidne i nejakeho toho Oscara, jenze to by prave nesmel tento film byt tak trochu prehlizen. Zpusob jakym je pribeh vypraven, pro nekoho mozna pomalu, ale me stopaz utekla jako voda. Zamereni se na pocity, tak trochu i sonda do Armstrongovic rodiny. Myslim, ze to cele bylo velmi tezke uchopit a zpusob jaky byl zvolen je dokonaly, jako cely film. Snimek doporucenihodny vsem.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Hrozna matlanina. Rok od roku je to snad horsi :/. Logiku to postrada, vtip taky, hlavni hrdina je namysleny ackoli ma "smysl pro spravedlnost". Divim se sam sobe, ze jsem to dokoukal.

Venom (2018)

Je to oficialne tak na 4*, ale kdyz uz jste tak moc zklamani ze vsech poslednich Marvelovek, ktere jsou infantilni, nudne a co vic, predevsim trapne a pritom opravdu mate radi comicsovky, tak tohle, tohle proste musi dostat plny pocet. Hardy nezklamal a musim rict, ze to bylo velmi prijemne a zabavne pokoukani.

Prezident Blaník (2018)

Podstatne sprostsi i prostsi nez serial a vtip jsem trochu postradal. nedokoukano

Voldemort: Origins of the Heir (2017)

Solidni pocin s ohledem na to, ze se jedna o neziskovy projekt, ze to je v prakticky amatersky film. Velmi povedene efekty, trochu horsi uz to je s kamerou a pribeh/logiku filmu to uz budou muset hodnotit lidi, ktery svet Bradavic a HP zerou vice nez ja.

Lidé, které možná znáš (2017)

Az tak moc komedialni mi to neproslo, nicmene film to je vyborny. Vypravi o radostech a strastech lidi pohlcenych do svych malych obrazovek, ktere si kazdy nosi v kapse. Socialni site, mozna ne z uplne realneho, ale urcite zajimaveho a ZABAVNEHO pohledu. Velmi prijemna atmosfera provazi cely tento film a ja si u neho nadmiru odpocinul.

Bohové Egypta (2016)

Prumer ve vsech smerech krom Boha Slunce (Geoffrey Rush) ten byl podprumerem a to hluboce, absolutne nehodici se do teto role.

Jumanji (1995)

Film, ktery byl v mem detstvi vrcholem kinematografie.