• Pohádka

Kick-Ass (2010)

Ikdyz jsem se u filmu opravdu nenudil, nikterak me neuchvatil, na to, ze film ma byt komedie a je tak i pojaty, bych ocekaval vice vtipu, nebot aspon ja jsem ho tam nepostrehl.

Po přečtení spalte (2008)

Pro me to byl film o nicem, nebavilo me to a divim se, ze jsem to dokoukal. Zklaman jsem o to vic, ze tam jsou takove herecke kapacity jako Brad Pitt, George Clooney a John Malkovich...Typicka ukazka toho, ze ani z perfektniho materialu nemusi vzejit pefketni(nebo alespon nadprumerny) vyrobek. Velke zklamani a tu 1* davam za ucast a jeden nebo dva vtipy, ktere jsem tam, ale spise hledal.

Once (2007)

Je to prenadherny pribeh, ktery promlouva reci, ktere vsichni rozumime a presto ji nezname... Nevim jestli je, tento film, nadabovany ci ne, kazdopadne si myslim, ze v originale s titulky si ho nejlepe vychutnate. Je to tak prekrasne, ze se to slovy popsat neda, opravdu silne to na me zapusobilo o hudbe ani nemluve!

Ukažte svou tvář! (2005)

Tento film byl napsan skutecnou udalosti a proto, nemohu komentovat zaver, ktery se mi nelibil, film byl skvely, velmi pripominajici svou tematikou film Don Bosco.

Kuky se vrací (2010)

Je to zas neco jineho, a to v tom pozitivnim slova smyslu, je to hezky udelane a ikdyz me to chvilema trochu nudilo, myslim si, ze to je povedene, Sverak umi!

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Film o tom, ze clovek zacne zit az kdyz zjisti, ze je skoro po nem... Bohuzel, silena/silna pravda..

Počátek (2010)

At uz to byl sen nebo skutecnost, rozhodne to byl velky/velkolepy zazitek! Ikdyz spoustu hercu, kteri tam byli, nemeli me sympatie, ted si me timto 148minutovym podivanim dost naklonili! Bylo to do detailu propracovane, skvele efekty, napad. Velka parada!

Keith (2008)

Je to jeden z filmu, ktery ve mne zanecha stopy na hodne dlouhou dobu, a ikdyz skoncil tak, jak skoncil musim mu dat 5* a to bez nejakych podminek, skvela hudba i herci a nejlepsi samozrejme dej. Film barvite vypravi o stinne strance zivota bez jakychkoliv prikras a bez jakychkoliv nadsazek, proste tak jak to je..

MacGyver (1985) (seriál)

Ikdyz to je castokrat po tech letech uz trapne, porad se mi to libi a to hlavne diky tomu ze valna vecina veci, co udela tento hl. hrdina je realisticka!

O.C. (2003) (seriál)

Mozna kyc, ale me se to asi vazne libi