Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Tohle mě fakt uráží.

Devátá brána (1999)

Dlouho jsem váhal, jestli mám dát 3 hvězdičky. Ano, první polovna (možná spíš tříčtvrtina) byla lepší než zbytek filmu, ale přesto to svojí výbornou atmosféru mělo. Johnny Depp jako vždy famózní. K úplnému konci to už bylo hodně přitažené za vlasy, když se Frank Langella polil benzínem a zapálil se a poté sex Emmanuelle Seigner a hlavního hrdiny s hořící zříceninou v pozadí...No ale jinak moc dobrý film.

Van Helsing (2004)

Dříve jsem Stephena Sommerse považoval za jednoho z nejlepších režisérů. Dneska už vím že už je jen dobrý. Vcelku lacině-vypadající film, ale se skvělými herci v sobě má něco pěkně atmosférického. Nic méně se mi film jako menšímu dost líbil, hlavně dojemný konec. Podle mě film zasluhuje přesně tolik procent, kolik má.

Tři mušketýři (2011)

Skvělý soundtrack a herci. Čtu málo a Tři mušketýry od Dumase jdem nečetl takže nevím, jak film drží předlohy. Předchozí verze Tří mušketýrů jsem neviděl takže nesrovnávám ani s nima. Zkrátka a jednoduše - Je to hodně přehnaný, ale na druhou stranu zábavný a tak má film působit. Tečka.

Uvnitř (2007)

Nepopsatelně dech vyrážející "všude stříká krev" s výbornou atmosférou a brutalitou. Nejkrvavavější a nejnechutnější porod na konci.

Sedm (1995)

Zábanvný, výborný a zajímavě temný film s výbornými herci. 80%

Telefonní budka (2002)

Dost dobrej, napínavej thriller, kterej mě zvedal z gauče.

Ďábel (2010)

To konečné rozřešení mi vyrazilo dech!

Expres foto (2002)

U jiných filmů a i u jiných dramat se najde náznak výbuchu smíchu nebo úsměvu. U tohoto filmu se může smát jenom debil.