Memento (2000)

Budu to sice opakovat po všech, ale je to originální. Prostě Nolan filmy dělat umí. k tomu přidá výborný scénář a skvělé herce a jeden z nejlepšich filmů je venku. Zatim dávám čtyři hvězdy, protože jsem ještě moc nepobral ten konec, ale až pochopim, co se vlastně stalo, tak dám asi pět...

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Na tenhle pořad je tady málo hvězdiček (viděl bych to tak na 10/5), kam na to ti herci choděj.... Tyhle borce už nikdo nepřekoná. Neskutečný co dokážou vymyslet, na to se dá koukat pořád dokola.

Avengers (2012)

Skvělá akce, výborné efekty, vtipné dialogy a plné využití hrdinů, to všechno přináší dvouhodinový film Avengers. Počítá se ale, že jste viděli předchozí filmy hrdinů.

Tohle je válka! (2012)

Oddychový film, který McG založil na vtipnosti a akčnosti, se povedl náramně. Dva agenti náhodou narazí na tu samou slečnu a poté když to zjistí, tak o ní hrajou takovou hru, kdo je pro ni lepší a do toho se musejí vypořádat ještě s jednim padouchem, kterej mi příde, že je tam trochu zbytečně, protože režisér dává hlavně přednost lásce a ta akce je tam proto, aby se v tom filmu také dělo něco jiného. Jinak moc pěkný film u kterého jsem se zasmál a moc dobře se na něj kouká, protože nevíte, co ti dva si navzájem udělaj kvůli holce.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Dobrý film, efekty, kostýmy, občas i sranda, ale už to hraničí s velkou akčností, že film připomíná spíž Smrtonosnou past než detektivku. I když tam jsou samozřejmě detektivní momenty, tak nejsou tak převratné jako v prvním díle a už to ztrácí svoje kouzlo. Spousta akčních scén mi tam přišla spíš jenom na okrasu a velkolepost filmu, než na smysluplný děj.

Nebezpečná metoda (2011)

Film se vlastně odehrává okolo tří osob a to ubírá na jeho hodnotě. Ani dobré obsazení a výborný výkon Keiry to nezachrání. U tohoto filmu si můžete akorát tak rozšířit slovní zásobu předlouhými dialogy a spočítat, kolik vlastně Viggo musel těch doutníků vykouřit. Čekal jsem od tohoto filmu mnohem více a proto dávám dvě hvězdy.

50/50 (2011)

K tomuto filmu neni co dodat, scénář, herci, soundtrack,... Všechno vynikající, zasloužených pět hvězd.

Ocelová pěst (2011)

Real Steel se režisérovi Shawnu Levymu vcelku vydařil, sice jeho předešlé filmy byly průměrné i podprůměrné, ale zde robotí box mě hodně zaujal. Film hlavně staví na vynikajících efektech, kdežto děj je zase předvídatelný, což tomuto filmu ubralo hodně na hodnocení. Také chování Dakoty mi přišlo za hranou a až trapností ke konci filmu. Je to škoda, protože tento film měl velký potenciál, ale bohužel nebyl moc dobře zpracován.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tento film od Jona Favreaua mohl trvat klidne hodinu, natož dvě je ztráta času. Jak už je známo, vetřelci z jiné planety někam přiletěj, někoho zajmou, ti se zas naštvou, zavolaj si sebou drsnýho ,,týpka", jdou je hledat a samozřejmě je zničí a aby nezemřeli všichni, tak se jeden obětuje - takovýhto filmů tu mame dost. Od tvůrce Iron Mana jsem čekal mnohem lepší film. Víc než dvě hvězdy si to nezaslouží.

Pařba v Bangkoku (2011)

Todd Phillips znovu ukázal, že umí dělat komedie. Pařba v Bangkoku je jeho další skvělé a vtipné dílo, sice to neni Vegas, ale stále se jedná o velmi kvalitní film. Škoda, že to je úplně stejné jako jednička.